fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Механічне відділення

Щербатюк Віталій Броніславович


Завідувач автомобільно-механічного відділення.

Кандидат технічних наук.Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Життєве кредо: «Бути людиною у всьому і завжди».

У Барському коледжі транспорту та будівництва НТУ на механічному відділені здійснюється підготовка молодших спеціалістів за спеціальностями:

274 Спеціальність "Автомобільний транспорт", спеціалізація "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів";

133 Спеціальність "Галузеве машинобудування", спеціалізація "Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання";

275 Спеціальність "Транспортні технології", спеціалізація "Організація перевезень і управління на автотранспорті";

275 Спеціальність "Транспортні технології", спеціалізація "Організація та регулювання дорожнього руху".

Всього на відділенні навчається 501 студент. Термін навчання на основі базової середньої освіти 3 роки 10 місяців, на базі повної середньої освіти - 2 роки 10 місяців.

Щорічно здійснюється підготовка спеціалістів відповідно до ліцензованого обсягу. 80% навчаються за державним замовленням.

Для якісної підготовки молодшого спеціаліста по-сучасному обладнані кабінети і лабораторії, постійно оновлюється матеріально-технічна база. Студенти вивчають автомобілі та дорожні машини найвідоміших світових брендів. Налагоджена тісна співпраця з представництвами всесвітньо відомих автомобільних виробників Тойота-Україна, Порше-Україна, Вінер-Автомотів.

На взаємовигідних умовах отримано доступ до навчальних програм і забезпечення агргатами та вузлами найсучасніших автомоделей. У перспективі - створення на базі коледжу регіонального навчального центру окремих представників даних компаній. Такий напрям діяльності забезпечує європейський рівень підготовки фахівців для автосервісу.

Практичні вміння

Під час навчання студенти отримують глибокі теоретичні знання та практичні навики. Якість знань забезпечують: кандидат технічних наук, викладачі-методисти, викладачі вищої та першої категорій, а також досвідчені майстри виробничого навчання та інструктори практичного водіння.

В процесі навчання студенти мають можливість додатково отримати 2-3 робітничі професії та пройти виробничі практики у сучасних сервісних центрах та на станціях технічного обслуговування державної/ приватної форм власності. Таких як СТО АТЛ, Вінниччина Авто, Хмельниччина Авто, Беркут-транс, сервісні центри Mazda, Skoda , а також СТОА, які знаходяться в інших областях України.

Студенти механічного відділення отримують робітничі професії – слюсар з ремонту автомобілів, слюсар з ремонту дорожніх машин, водій автотранспортних засобів категорії «В», «С”, а також машиніст-тракторист категорії «А».

Де продовжити навчання

Випускники можуть продовжити навчання за скороченим терміном у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації: Національному транспортному університеті, Вінницькому Національному технічному університеті, Вінницькому Національному аграрному університеті, Львівському аграрному університеті, Львівському Національному університеті ”Львівська політехніка” тощо.

Ким можуть працювати наші випускники

По закінченню коледжу наші випускники можуть обслуговувати, діагностувати, ремонтувати автомобілі та дорожні машини, складати графіки руху автобусів, організовувати перевезення вантажів та пасажирів, регулювати дорожній рух на держаних та приватних підприємствах, виконуючи професійні обов'язки:

автослюсаря;

майстра дільниці;

завідувача зони технічного обcлуговування та ремонту;

техніка з експлуатації автотранспортних засобів;

техніка з ремонту автотранcпортних засобів;

техніка-конструктора;

техніка-технолога;

менеджера сервісного обслуговування;

менеджера з перевезень (вантажних і пасажирських – внутрішніх та міжнародних);

диспетчера;

інженера по експлуатації;

інженера з регулювання дорожнього руху.

Наші здобутки

Студенти механічного відділення традиційно з року в рік є переможцями обласного конкурсу «Кращий за професією» (транспортні дисципліни).

Щорічно на базі Вінницького технічного коледжу проводиться обласна виставка технічної творчості , на якій ми є найкращими. Студенти механічного відділення беруть активну участь в обласних та міських спартакіадах.

Наше дозвілля

До послуг студентів авто-мотоклуб (картинги, кросовий автомобіль з роторним двигуном, супер-байк «Ямаха-FZ 750», тюнінговані та реставровані ретро-мотоцикли). Для зміцнення здоров’я студенти відвідують сучасний спортивний комплекс (спортивна, дві тренажерні, борцівська та тенісна зали). Із задоволенням студенти займаються в гуртках художньої самодіяльності, полюбляють екскурсії та подорожі.

Шановні абітурієнти! Чекаємо Вас на навчання у добре знаному в Україні і за її межами Барському коледжі транспорту та будівництва Національного транспортного університету.