fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Тільки у нас

Макети агрегатів сучасних автомобілів

У навчальному закладі працює постійно діюча виставка технічної творчості, яка є базою для занять зі студентами та профорієнтаційної роботи. В арсеналі навчальної бази двигун, ходова частина та трансмісія автомобіля «ВМW 735i», V-подібна «фордівська шістка», двигуни «Fiat-Croma», «Opel-Astra», «Subaru», «Audiі-А8 4.2», «Mercedes-Benz AMG - M157», «Volvo XC70», «Volvo XC90», «Audi 1.8 TFSI», «Audi 3.0 TFSI», Jaguar V6 Biturbo Diesel, Range Rover LR-V8 5.0 Supercharger, Land Rover Freelander Hardback 2.0 TD, роздавальна коробка KIA Sorento, автоматичні коробки Toyota Camry, TF80SC Volvo XC70, Ford Kuga Turbo Power Shift 6DCT450, Ford Focus 4F27E, Range Rover ZF 6HP26A, Land Rover ZF 6HP28, коробки-варіатори (CTV) NISSAN, «AUTOTRONIC» Mercedes-Benz A-Class (C/W A169), роботизовані коробки DSG Ford Focus та S-tronic AUDI A7 "Sportback quattro" тощо.

Кожен вузол на цих агрегатах - у розрізах, виконаних руками студентів під керівництвом викладачів.

Макети агрегатів сучасних автомобілів (2014-2015 н.р.)


Вказівник-Велетень

Директора Барського коледжу транспорту та будівництва Йосипа Едуардовича Кібітлевського нагородили дипломом Книги рекордів України. Він був ініціатором встановлення дороговказу висотою 5 м 70 см.

Змайстрували дороговказ із натурального дерева, обрали найміцніше — дуб, надали форму восьмигранника і причепили 52 вказівники з різними напрямками. Окрім назв країн , міст: Києв, Стамбул, Москва, Таллін, Вінниця ,є на ньому і жартівливі напрямки - Капцанівка, П’яний вугол, Матня, магазин „Економ”.

Зверху - флюгер, де на чотирьох напрямках вирізьблено: «Доля», «Щастя», «Удача», «Любов».

Верхівка - шпиль із назвою міста Бар, стилізована під національний тризуб.

Автор незвичайної роботи – відомий місцевий художник Володимир Заєць.


Рекордний майстер-клас з писанкарства

– Писанки – це унікальні мініатюрні вироби народного генія, і надзвичайно приємно, що традиції писанкарства відроджуються серед наших дітей, – прокоментував ініціатор встановлення рекорду України з наймасовішого писанкарства - директор Йосип Кібітлевський.

Рекорд у Книзі рекордів України отримав номінацію "Масові заходи".

Майстер-клас з писанкарства провели представниці Національної спілки народних майстринь України сестри Марина та Оксана Верхові.

365 хлопців та дівчат одночасно розписували великодні писанки в актовій залі коледжу.

Грандіозний майстер-клас проходив у рамках акції «Я – Родина – Україна».


Пам'ятник «Запорожцю»

Єдиний в Україні пам'ятник «Запорожцю» , автомобілю «ЗАЗ 965». Старого «горбатого» оновили і перетворили на елітне авто. Раритетний автомобіль встановили на постамент і йому зробили яскравий тюнінг. Пів року студенти Барського коледжу транспорту та будівництва мудрували над ветераном радянського автопрому. Підбирали деталі від більш сучасних машин. Експонат не залишився без імені, йому одягли несправні номерні знаки - абревіатуру назви навчального закладу. «Запорожцю» подарували дві турбіни, які установили студенти, і тепер він виглядає як справжнє швидкісне Феррарі.


З досвідом та впевненістю дивимось у майбутнє

Однією із перспективних та сучасних спеціальностей, за якою студенти здобувають якісну освіту в нашому коледжі є «Експлуатація та ремонт підйомно – транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання». Галузі діяльності спеціалістів – випускників якої надзвичайно широкі: ремонт машин спеціального призначення, для добувної промисловості та будівництва, ремонт тракторів і сільськогосподарських машин, технічне обслуговування та ремонт автомобілів тощо.

Зрозумілим є те, що впровадження новітніх технологій будівництва не можливе без застосування сучасних дорожньо-будівельних машин. Тому обов’язковою до вивчення є будова та технології продуктивного застосування найсучасніших будівельних машин провідних світових виробників - GOMACO, Wirtgen, Caterpillar, Hamm, та багато інших.


Незвичайна школа

Шановні користувачі!

Відвідавши наш сайт, Ви, безумовно, натрапите на захоплюючу інформацію про життя, яке, мов потужнє джерело, вирує у колективі БКТБ НТУ.

От і зараз мова піде про незвичайну та знакову подію.

20 жовтня до нас завітали поважні гості – директор департаменту лакофарбувальних матеріалів Іван Вельможко та його заступник Євгеній Кім.

Вони - представники компанії «ПРОГРЕС» м. Запоріжжя, яка є ексклюзивним дистриб’ютором товарів MOBIHEL в Україні та Молдові. Зазначимо, що найбільшою популярністю користуються сьогодні матеріали авторемонтної програми MOBIHEL словенської компанії HELIOS.

Приїхали вони, щоб вручити сертифікати міжнародного зразка студентам, які закінчили кваліфікаційні курси автомалярів з професійним використанням продукції даної компанії. Саме завдяки керівництву компанії «ПРОГРЕС» у коледжі успішно запрацював проект «Школа автомалярства».

Для того, аби скласти уявлення про нього, ми вирішили взяти інтерв'ю у директора коледжу Кібітлевського Йосипа Едуардовича.

- Йосипе Едуардовичу, в чому полягає основна ідея даної «Школи» ?

- Вона являє собою платформу для навчання та підвищення кваліфікації автомалярів. Також ми допомагаємо вирішити кадрові питання для СТО. Прагнемо дати знання і поділитися практичними навичками сучасного фарбування автомобілів як з новачками, так і з професіоналами.

- Як виникла ідея створення такої незвичайної «Школи»? Чи важко було втілювати її в життя?

- Півтора року тому, завдяки нашому випускникові Ковальову Сергію, ми познайомилися з регіональними дилерами програми MOBIHEL, які забезпечують як своєчасну доставку матеріалів, так і технологічну підтримку їх використання, а також надають необмежені консультації. Потім була зустріч з керівництвом компанії «ПРОГРЕС» у Запоріжжі, ознайомлення з сучасним виробництвом, їхніми чудово оснащеними лабораторіями для розробки і підбору лакофарбувальних матеріалів, що використовуються на власних СТО компанії. Нові вимоги, нові підходи фахіфців просто вражали. І ми без роздумування вирішили започаткувати співпрацю. Для цього наші викладачі-фахівці поїхали до них на навчання і підвищення кваліфікації.

Інтерес компанії «ПРОГРЕС» як дистриб’ютора в реалізації даного проекту, - підготовка фахівців-професіоналів, які будуть працювати з продукцією HELIOS.

- Скажіть, а чому Ваш проект називається «школою»?

- Справа в тому, що «Школа автомалярства» робить акцент не тільки на навчанні. Ми намагаємося виховувати в наших студентах відповідальне ставлення до справи та культури виробництва загалом. Даємо їм базові навички, без яких майбутнім автомалярам буде складно працювати. Фахівці з навчального центру компанії ПРОГРЕС постійно підтримують з нами зв'язок, діляться своїм досвідом, який ми, в свою чергу, закладаємо в основу навчальних програм.

- У «Школі » це вже другий випуск автомалярів. Скажіть, Вам вдалося реалізувати первісну ідею?

- На сьогоднішній день ми вже втретє набираємо групи. Маємо розроблену і затверджену програму курсів. Вона узгоджена з навчальним центром. Спочатку ми вчилися разом із нашими студентами, намагалися підібрати необхідний баланс теоретичних і практичних годин, знайти ефективні підходи до навчання. Зараз намагаємося більше зацікавити власників станцій технічного обслуговування. У нас сформована високопрофесійна команда експертів-технологів та фахівців-тренерів.

- Розкажіть про розвиток «Школи автомалярів»?

- Нашими першими слухачами були студенти, які зацікавилися самою ідеєю. Їм імпонував формат занять. Наприклад, курс «Ефективний автомаляр» студент проходить за 38 годин, використовуючи позаурочний час. Коли ці студенти йдуть на технологічну практику, їм набагато простіше вливатися в робочий колектив СТО, налагоджувати контакти з керівниками дільниць. Ми хочемо, аби більшість випускників мали сформовані стійкі навички з фарбування автомобілів. Переконаний, що це дасть їм не лише моральну впевненість, а й матеріальну винагороду.

Навчання проходить у студентській СТО площею 200 м². У нас є все необхідне обладнання, матеріали. Намагаємося максимально наблизити заняття до реальних умов. У групах навчається не більше 10 осіб. На заняттях завжди присутні два тренери-технологи, які допомагають кожному освоїти складні практичні моменти.

- Хто приходить до Вас у «Школу»? Яка їхня мотивація?

- Нашими слухачами є юнаки, яких цікавить автомалярство. Вони впевнені, що курси - це їх перший крок до набуття даної професії.

Очікування, безумовно, виправдовуються. Після закінчення курсів рекомендуємо їх керівникам СТО, з якими підтримуємо тісний зв'язок. Багато із них залишаються там працювати. У майбутньому запрошуватимемо самих керівників поспостерігати за процесом навчання.

- Які у «Школи автомалярів» плани на майбутнє?

- Хочемо розвиватися в декількох напрямках. У першу чергу, думаємо про запуск нових програм навчання, зокрема, майстрів - рихтувальників. Також нас цікавить аерографія та покриття зі спецефектами. Радію, що запорізькі партнери готові нам допомагати в реалізації таких унікальних проектів.

- Йосипе Едуардовичу, що можете сказати студентові, який зараз читає це інтерв’ю?

-Лише одне: курси малярів - це можливість проявити себе, це чергова сходинка розвитку, поштовх до створення власного бізнесу. Для багатьох професія автомаляра стає хоббі, яким займаються у вільний час. Крім того, це заняття досить прибуткове при високому рівні професіоналізму.

Так що, шановні майбутні слухачі «Школи автомалярів», з радістю запрошую Вас на навчання!