fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Чорна трагедія Чорнобиля на кольоровій українській землі
6.05.2016

30 років тому в духмяному весняному повітрі, у біло – рожевому цвітінні яблунь, абрикос, вишень, у воді сільських криниць, річок Прип’яті та Дніпра - в усій красі землі української розчинилося ЛИХО. Неочікуване, неусвідомлене, незрозуміле, придушене замовчуванням техногенної катастрофи, що сталася на Чорнобильській АЕС. За одну ніч долі тисячі людей неначе розчепились на атоми.

Мабуть, саме тому молоді викладачі фізики Барського коледжу транспорту та будівництва Слободян Юлія Віталіївна та Жилінський Іван Ігорович виявили ініціативу провести виховний захід на тему: «Чорна трагедія на кольоровій землі».

У фойє привертали увагу стіннівки, приурочені тій трагічній події.

Зворушлива година скорботи повернула студентів, викладачів, співробітників до хроніки, до усвідомлення масштабу трагедії. Перед присутніми розгорнулася панорама аварії, евакуації населення із забрудненої зони.

Були пройняті болем повідомлення студентів про героїв - вогнеборців, які в перші хвилини опинилися серед радіоактивного полум’я. Невимовною тугою переповнені слова про чорну біду Чорнобиля.

Хвилею емоцій заполонила душі присутніх танцювальна композиція «Лелеки Чорнобиля».

Хвилина мовчання, Свіча пам’яті – це шана мужнім героям, які виявили жертовність, вступивши в нерівну боротьбу з атомною стихією.

Боже, вчини так, аби сьогоднішня молодь, наступні покоління дізнавались про долі, розщеплені атомом, лише зі спогадів. Нехай атом буде тільки мирним – на благо людства!