fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Тут наш Дім
19.05.2016

Колектив Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету все робить для того, аби наш древній Бар став наймальовничішим, найошатнішим, найквітучішим острівцем на Землі.

Починаємо ми, перш за все, з рідної Альма-матері. У нас ви не зустрінете такого студента, який би не чергував біля гуртожитку чи навчального закладу, не впорядковував газони, не висаджував і дбайливо не доглядав квіти, не натирав до блиску «Запорожець»- легенду вітчизняного автомобілебудування…

Чимало юнаків та дівчат під час практики облаштовували декоративною плиткою тротуар, асфальтували прилеглі території, допомагали встановлювати фонтан, який сьогодні є улюбленим місцем для відпочинку багатьох містян.

У травні наші студенти - члени молодіжної громадської організації «Майбутнє України» - з власної ініціативи самостійно підготували спортивні майданчики місцевого стадіону «Колос» до весняно-літнього сезону. Завзято трудилися: прибрали сміття на волейбольному майданчику, зачистили від зайвих кущів майданчик для гри у баскетбол, пофарбували спортивні споруди. Стадіон – візитівка спортивного Бару. В теплу пору року його відвідують чимало барчан з дітьми та гостей міста. Гаряче, з юнацьким запалом взялися упорядковувати парк, який розташувався на території колишньої фортеці. А нещодавно майбутні будівельники доріг виконували дорожню розмітку на вулицях міста.

Молодь навчального закладу (байдуже звідки приїхали – з Хмельниччини, Житомирщини чи Черкащини…) вважає це місто своїм. Бо тут, впродовж чотирьох найкращих літ, вони не лише проживають. Тут знаходять друзів, закохуються, одружуються, пускають молоде коріння… Люблять містечко, де поселилося Щастя!

І вкрай гірко бачити, як окремі мешканці, не поважаючи ні себе, ні оточуючих, забруднюють вулиці, засмічують парк, стадіон, річку, «жартують» з фонтанами, виривають квіти із клумб…

Гарним наше майбутнє стане, якщо люди навчаться любити свою Батьківщину, якщо кожен усвідомить цінності Землі та буде мати повагу до рідного міста! Цього не варто соромитися, цим потрібно пишатися!

Шановні барчани! Нехай кожен із Вас хоча б краплиночку хорошого зробить для свого рідного міста – нашого рідного Дому! І тоді життя заграє усіма веселковими барвами!

Приєднуйтеся до студентської спільноти БКТБ НТУ!