fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Проведення відкритих занять колег – ще одна складова їх професійного зростання
11.10.2016

«Він актор, але його глядачі і слухачі не аплодують йому. Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить. Він лікар, але його пацієнти рідко дякують за лікування та далеко не завжди бажають лікуватися. Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення? Тільки в самому собі, тільки у свідомості величі своєї справи ».

С.Л. Соловейчик

Викладачі БКТБ НТУ вирізняються стремлінням постійно самовдосконалюватись, впроваджувати нові результативні технології та методи навчання.

Проведення відкритих занять колег – ще одна складова їх професійного зростання.

Вересень місяць нового навчального року презентував творчу майстерню викладачів Войтенка В.М., Казьмірука П.А., Халупчака Є.С., Мацькової Н.П.

Для Вадима Михайловича Войтенка та його вихованців, кожне з занять – це ще одна сходинка до вершини «Сучасні Знання». В цьому ми мали нагоду переконатись, відвідавши лекцію на тему «Автогрейдери» з предмета «Машини для земляних робіт» у групі 4ДМ-85.

Студенти групи 2ДМ-90 разом з Павлом Анатолійовичем Казьміруком непомітно захопили присутніх на занятті з предмета «Технологія конструкційних матеріалів і матеріалознавство», змусивши поринути у вир практичної роботи над діаграмою стану вуглецевих сплавів.

У роздумах залишали аудиторію всі, хто відвідав семінарське заняття в групі 4АМ-96 з предмета «Основи менеджменту».

Розкриваючи тему «Мотивація як функція менеджменту», Наталі Пантелеймонівні Мацьковій разом зі своїми вихованцями вдалось дати відповіді, здавалося б, на «вічні запитання»: яка структура потреб? Що для мене винагорода? Як стати успішним?

Особливо приємні враження залишились після відвіданого відкритого заняття з предмета «Вишукування та проектування автомобільних доріг і аеродромів» молодого колеги Євгена Степановича Халупчака. Зміст лекції відповідав сучасному науковому рівню. Була чітко витримана методика проведення лекції на тему «Віраж та його основні елементи». Студенти групи 3ДБ-147/148 впродовж всього заняття були в активному пошуку.

Впевнені, що творчий неспокій педагогів сьогодні - це високі професійні компетентності випускників завтра!