fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
«Барський вікенд 2016 2.0», приурочений Дню автомобіліста й дорожника.
26.10.2016

Щоосені БКТБ НТУ проводить рекламну кампанію навчального закладу шляхом демонстрації в ігровій формі зовсім «недитячих» професійних навиків студентів. Усі в місті знають: якщо перекрили дорогу біля навчального закладу, значить ми проводимо змагання, приурочені Дню автомобіліста й дорожника.

Цьогоріч усе відбувалося по - іншому. В суботу, 8 жовтня, барчан та гостей міста неабияк здивувала величезна, чисельністю майже в тисячу учасників, піша хода.

Це учасники змагань, уболівальники, викладачі та всі небайдужі дружнім кроком прямували на місцевий аеродром,де відбувалося свято. Причина зміни традиційного місця проведення дійства – спільні заходи під назвою «Барський вікенд 2016 2.0».

Тож масштабність події була неабияка. До нашого міста завітали автоклуби, автолюбителі та громадські автоорганізації з багатьох регіонів України. Гостями дивовижного та, без перебільшення, неперевершеного дійства були і автолюбителі – аматори, і професійні гонщики, і байкери, й усі ті, хто не уявляє свого життя без гулу двигунів та запаху бензину.

Навіть непередбачувана осіння погода була з нами заодно: зранку сонце щедро гріло, а небо було синім – синім, майже безхмарним, хоча метеопрогноз напередодні пророкував дощ.

Справедливо й об’єктивно навики та вміння студентів – третьокурсників оцінювали гості коледжу – журі, склад якого високопрофесійний, незалежний і неупереджений.

До випробувань, тобто традиційних конкурсів, студенти готувалися завзято, наполегливо та натхненно. Бо ж хочеться бути найкращими! Формувалися команди, писалися віршовані привітання, малювалися стінгазети, обдумувалися сюрпризи...

Команди вийшли на старт. Це – «DREAM», «Опора», «Авто-ЗАЗ» «БАД».

Усі майстерно й артистично представили спеціальності.

Хвилювалися за своїх учасників керівники груп та гучно підтримували всіх уболівальники.

Там були перші транспортні гужові засоби, китайський магазин автомобілів, тракторист Толя з сином та його «мрійливою командою», реклама легенди вітчизняного автопрому – «Таврія», навіть Катерина Осадча завітала на наше свято (але є підозра, що це був її двійник).

Заздро позирали юні гості свята та вболівальники на щасливчиків за кермом, мріючи так само майстерно керувати автомобілем. Багато з них після перегляду цього шоу обов’язково будуть студентами нашого коледжу, який по праву вважається одним із найкращих в Україні!!!

Родзинкою свята професійної майстерності стало феєричне шоу мотоциклістів та швидкісний заїзд картингістів. Публіка була в захваті. Вигуки «давай ще!» лунали звідусіль! Ліричної ноти святу додала студентка нашого коледжу Діана Вороніна, яка виконувала чудові пісенні композиції.

З цікавістю слідкували глядачі за конкурсом, який демонструє надання першої медичної допомоги. Потім учасники доводили, що можуть і автомобіль на точність зупинки водити, і вміло в уявний «гараж» заїхати, і маневреність, плавність та швидкість руху продемонструвати.

Справедливе та прискіпливе журі з досвідчених спеціалістів, переглядаючи, порівнюючи виступи, віддало перемогу команді «Авто -ЗАЗ» (спеціальність – «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів (АМ).

Перемога була надзвичайно бажаною та довгоочікуваною для студентів цієї спеціальності, так як уже кілька років поспіль незмінними переможцями змагань були команди спеціальності «Експлуатація та ремонт підйомно – транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання» (ДМ). А для команди дорожніх механіків «DREAM»перемога так і залишилася недосяжною мрією.

Усі команди отримали подарунки й грамоти, оплески та вдячність глядачів за цікаве шоу. Після нагороджень переможців програму заходу «Барський вікенд 2016 2.0» продовжили члени автоклубів. До речі, свято тривало аж до вечора, після чого учасники та гості були приємно вражені та неабияк здивовані досягненнями нашого коледжу, за якими вони мали можливість спостерігати під час екскурсії.

Отже, до наступної зустрічі, що подарує нам нових переможців, котрі знову доведуть, що ми – найкращі серед кращих!

Вітаємо всіх з прийдешнім Днем автомобіліста й дорожника! Ні цвяха, ні жезла на життєвому шляху!!!

Рязанцев Р. Ю.,

викладач БКТБ НТУ