fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
День відкритих дверей
21.03.2017

18 березня Барський коледж транспорту та будівництва гостинно запросив випускників шкіл на День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти з'їхалися з різних куточків Вінниччини та Хмельниччини.

.

Перше знайомство із закладом розпочалося із холу, де гостей не просто зустрічали студенти-старшокурсники, а й щиро ділилися враженнями від навчання та обраної професії, дозвілля та побуту.

Традиційно День відкритих дверей розпочався із виступу директора Й.Е. Кібітлевського, який розповів про наші пріоритети: якість надання освітянських послуг, створення сучасної виробничої бази, виховну складову навчання та умови проживання.

Для тих, хто зацікавився закладом, була надана можливість взяти участь у конкурсі "Твій шанс!": перевірити свої знання з української мови та математики. Абітурієнти охоче взялися за роботу!

Підтвердженням зацікавленості була змістовна екскурсія. Випускники шкіл та їхні батьки ознайомилися з історією і традиціями навчального закладу, аудиторіями, лабораторіями, виробничою базою, спортивними і тренажерними залами, бібліотекою та умовами проживання у гуртожитку.

А опісля був найхвилюючий момент - оголошення результатів конкурсу "Твій шанс!". 37 майбутніх абітурієнтів із рук директора Йосипа Едуардовича одержали сертифікати-рекомендації до вступу у коледж.

Тих, хто хоче перевірити свої знання і остаточно визначитися з вибором навчального закладу, запрошуємо на наступний День відкритих дверей, який відбудеться 29 квітня 2017 року о 10:00. Ви переконаєтесь, що правду кажуть у народі: "Краще один раз побачити, ніж сто раз почути".

Ми чекаємо Вас!