fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Конструктивний діалог освітян
7.04.2017

Уже стало доброю традицією для нашого навчального закладу гостинно зустрічати колег-освітян.

.

5 квітня, за ініціативи директора коледжу Кібітлевського Йосипа Едуардовича, відбувся круглий стіл, який об’єднав два колективи - Барського коледжу транспорту та будівництва і Львівського автомобільно-дорожнього коледжу НУ «Львівська політехніка». У роботі взяли участь директори та заступники, завідувачі відділень, голови циклових комісій, викладачі-предметники.

Львівська делегація, в рамках програми візиту, відвідала спеціалізовані кабінети та лабораторії, майстерні; ознайомилась з бібліотечним фондом «Сучасна технічна освіта» та краєзнавчо-етнографічними експозиціями «Світлиці». Особливий інтерес у гостей викликали друковані посібники викладачів коледжу, величезна кількість наочних макетів сучасних автомобільних та дорожніх машин, робота студентської СТО. В свою чергу, львів’яни поділились власними позитивними напрацюваннями щодо підвищення рівня кваліфікації молодшого спеціаліста та проходження виробничих практик за кордоном.

В ході конструктивного діалогу було започатковано проект «Доброчесність в освіті» та обговорено стратегічні напрямки його реалізації. Підводячи підсумки зустрічі, Йосип Едуардович та Михайло Григорович – очільник львів’ян, зауважили, що на педагогічні колективи попереду чекає довга та плідна співпраця, адже освітні реформи вкрай потребують обміну досвідом.