fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Українська Громада Сан-Франциско подарувала автомобіль ветерану АТО
10.04.2017

Українсько-Американська Координаційна Рада (UACC)

САН-ФРАНЦИСКО, КАЛІФОРНІЯ, США

КИЇВ, УКРАЇНА

Прес-реліз з нагоди урочистого вручення автомобіля інваліду, ветерану АТО, Михайлу Фрику

5 квітня 2017 року о 14°° годині на Софіївській Площі (біля Памя’тника Богдану Хмельницькому) відбулося урочистосте вручення автомобіля ветерану АТО, інваліду ІІІ групи, Михайлу Фрику.

В урочистостях взяли участь представники Українсько-Американської Координаційної Ради та місцеві журналісти. Під час події ветеран АТО, інвалід ІІІ групи, Михайло Фрик отримав автомобіль відчизняного виробництва Daewoo Sens від представників Українсько-Американської Координаційної Ради.

Метою проекту «Подаруй надію Ветерану» є покращення життя ветеранів АТО, зокрема інвалідів І-ІІІ групи, та підтримка сімей загиблих ветеранів війни з Московіїю на Сході України. З ініціативи Українсько-Американської Координаційної Ради представники українських громад США зібрали $7815. Вперше гроші були зібрані виключно через систему Facebook Fundraiser, яка поки що не працює в Україні. Посилання на збір коштів: https://www.facebook.com/donate/1296708007020760/

До збору коштів та медіа-підтримки долучилися такі організації та громади, як Українсько-Американська Координаційна Рада, Українська Асоціація штату Вашингтон, Українці Вашингтнону ДС, Майдан Мініаполіс, Ветеранський Рух України та мистецький проект «Згадати Все». Окрему подяку організатори проекту хочуть виказати Петру Редько, Рою Батті та Оксані Черепенко за їх суттєві внески у збиранні коштів.

Микита Сафроненко

Секретар, Українсько-Американська Координаційна Рада

safronenko@uacccalifornia.org