fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Увага! Відкрите заняття
12.04.2017

З’ясувати причини поразки українського визвольного руху та визначити уроки та наслідки державотворчих процесів 1917-1921р.р., розвивати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, аналізувати й систематизувати історичний матеріал, а головне – виховувати справжніх патріотів нашої держави – такою була мета відкритого заняття з предмета «Історія України», яке було проведено 03.04.17р. в БКТБ НТУ методистом коледжу Галиною Миколаївною Казьміровою.

Не дивлячись на те, що тема заняття майже не розкрита на сторінках підручників, викладач зуміла донести найважливіші моменти історії до кожного студента, достукатись до їх сердець. Для того, аби активізувати увагу, Галина Миколаївна використала велику кількість найрізноманітніших прийомів. Це і «Калейдоскоп», і «Життєва гама», і гра «Мікрофон», й «Історичні пазли». Для кращої роботи з підручником було використано метод експрес-читання. Ефективно було використання ТЗН, демонстрація презентацій, відеофрагмент фільму «Битва за Варшаву», а також відеофрагмент прийняття нашими кращими студентами присяги на вірність Україні в селищі Базар Житомирської області, адже це дійство з ініціативи директора коледжу Й.Е.Кібітлевського вже стало традицією для нашого навчального закладу.

Заняття було проведено на високому методичному рівні. Індивідуальний підхід, педагогічне співробітництво вражали всіх присутніх.