fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Великодня майстерня БКТБ НТУ
15.04.2017

Дійство написання писанок в період Великоднього посту стало славною традицією для усіх студентів разом зі своїми викладачами Барського коледжу транспорту та будівництва.

.

Приємно, що до нашої традиції долучилися також студенти Барського гуманітарного - педагогічного коледжу, учні шкіл міста та найменші українці.

Відтворити на полотнищі шкаралупи давню символіку наших пращурів - таємниця, яку не кожному вдається пізнати. Але кожен може долучитися до магії давнього українського обряду.

Цьогоріч заступник директора з навчальної роботи Крамар Галина Василівна презентувала унікальну розмальовку на страусиному яйці, виконану викладачами фундаментальних дисциплін Семчук Оксаною Леонідівною, Казаковим Михайлом Афанасійовичем та Ковальчук Антоніною Володимирівною.

У великодній майстерні (актовій залі коледжу) з писачком у руці була змога учасникам заходу пізнати своє, рідне – традиційну писанку. Кожен з присутніх приніс у свої оселі символ Христового Воскресення, щоб у Великодні дні під українським небом прославляти світле Господнє Воскресіння.