fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Гуманітарний проект «Шекспір відомий і невідомий»
23.04.2017

Ну хто колись повірить у мій вірш…?

У. Шекспір

В Англії 23 квітня - день народження Уільяма Шекспіра, вважається великим святом. Лабіринти долі розпорядилися так, що драматург народився і помер в один і той же день, залишивши таємницю та велич свого таланту.

Обидві ці події відбулися в Стратфорді-на-Ейвоні. І тепер щороку 23 квітня представники всього світу приїжджають туди, щоб взяти участь у пам'ятних церемоніях.

На подяку знаменитому поету студенти коледжу підготовили і провели разом з викладачем англійської мови Володимиром Мацьковим гуманітарний проект «Шекспір відомий і невідомий».

За допомогою мультимедійної презентації студенти представили біографію драматурга. Віртуальна екскурсія дала змогу відвідати епоху Ренесансу й місця, пов’язані з життям і творчістю Вільяма Шекспіра.

Беручи до уваги слова генія англійської літератури Р. Кіплінга : «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина», у літературному проекті прозвучали сонети Шекспіра на трьох мовах: українській, англійській, російській.

Виразне, емоційне та щире декламування напам’ять сонетів Шекспіра сколихнуло душі присутніх. Особливо, коли вони звучали мовою оригіналу у виконанні викладача іноземних мов Володимира Мацькова.

Він у черговий раз переконав нас , що сонети — це дійсно ключ, котрим Шекспір відкрив своє серце.