fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
8 травня – День пам’яті та примирення
10.05.2017

8 травня в рамках Дня пам’яті та примирення студенти та викладачі БКТБ НТУ долучилися до урочистих заходів у своєму місті Бар.

.

На мітингу лунали слова глибокої поваги і вдячності сивочолим ветеранам, які понад сім десятиліть тому, виявляючи мужність та героїзм у запеклих боях, перемогли ворога і здобули такий довгоочікуваний мир.

Молодь поклала квіти до пам’ятника полеглим в роки Другої світової війни землякам, братської могили воїнів, які загинули під час визволення нашого району від нацистських окупантів.

Особливо студентів вразив виступ учасника Другої світової війни, члена президії Барської районної організації ветеранів України Івана Андрійовича Ковалишена. Пісня у його виконанні про війну, яка принесла стільки лиха, вірш про героїв України, які не вмирають, а вічно живуть у пам’яті людській, не залишили байдужим нікого.

Студенти нашого коледжу є частими гостями в родині Ковалишених. Не дивлячись на вік Івана Андрійовича (91), молодь із задоволенням спілкується з ветераном. Кажуть, що людина старіє, коли перестає бути потрібною! Живіть ще довго! Дякуємо за патріотизм і мужність! Схиляємо голови у глибокій шані! Віримо, пам’ятаємо, перемагаємо!

Слава героям України!