fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Романтична лавка
24.10.2017

Кожне місто унікальне, а його жителі заслуговують на затишок та комфорт. Не є винятком і наш рідний Бар, який динамічно та якісно змінюється щодо благоустрою. Але на особливу увагу заслуговує територія, прилегла до Барського коледжу транспорту та будівництва і гуртожитку.

Проходячи тут, неможливо не помітити ошатних газонів, дзюркотливого фонтану, біля якого відпочивають барчани, бавляться діти, зустрічається молодь, воркують голуби.

Милує око оригінальне серце, що «б’ється» любов’ю до України і, звичайно ж, до БКТБ НТУ. А нещодавно тут з’явилась ще одна унікальна річ – лавка для закоханих.

У кожного свої секрети. Є секрети і у неї. Перший – історія появи. Безперечно, така ідея може виникнути тільки у людини, яка вміє цінувати красу, затишок і справжні почуття.

«Тільки завдяки таким ось естетичним акцентам можна виховати креативну, талановиту молодь, справжніх господарів свого міста, країни», - вважає директор БКТБ НТУ Кібітлевський Й.Е., адже саме він є ініціатором «творення» як Серця, так і лавки для закоханих. Багато над даним проектом працювали фахівці нашого коледжу – Паль С.В. та Казаков М.А. Завдяки їхній майстерності звичайна лавка стала витвором садово-паркового мистецтва, фактично, дизайнерською річчю. Окремі слова подяки ПП Лук’янову Володимиру, який допоміг матеріалами.

Не могли оминути увагою появу лавки для закоханих і наші студенти та викладачі, презентувавши її 18 жовтня 2017р.

Учасниками презентації були студенти - активісти коледжу: Сінолицька Катя, Гуцол Богдан, Якимчук Артур, Авраменко Марія, Лучинська Діана, Диктяр Аліна, Діденко Сергій, Захаров Ростислав, Шевчук Мар’яна, Пєтухова Яна, Чорний Павло, Васильчук Наталя, Мохнач Андрій. Студенти разом із керівником презентації – викладачем Нагаєвською І.М. – переповіли історію її з’яви пластикою танцю, красою поезії, ліризмом пісні.

Що тут скажеш? Романтика…