fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Наші двері завжди відчинені для здобувачів якісної освіти
29.01.2020

У суботу, 25 січня 2020 року, Барський коледж транспорту та будівництва гостинно відчинив двері для майбутніх абітурієнтів. Учні дев’ятих та одинадцятих класів завітали, аби дізнатися більше про навчальний заклад.

Директор коледжу Йосип Кібітлевський у вступному слові розповів студентам про навчальний заклад, наголосивши на головному: умовах вступу, навчанні та перспективах випускників, зокрема, реальне працевлаштування.

Долучилася до заходу й студентська рада коледжу гарною піснею та щирим словом.

Після блоку, присвяченого найактуальнішим питанням цьогорічної вступної кампанії та питань і відповідей, абітурієнтам було запропоновано взяти участь у конкурсі «Твій шанс» (перевірити свої знання з математики та української мови).

Поки школярі писали конкурсну роботу, батьки з допомогою заступника директора з виховної роботи Василя Миколайовича Григорчука знайомилися з матеріально – технічною базою навчального закладу.

Вони проявили неабияку зацікавленість усім, що побачили та почули.

Згодом, завідувачі дорожньо – будівельного та автомобільно – механічного відділень Юлія Білик та Віталій Щербатюк , провели таку ж екскурсію і для майбутніх абітурієнтів.

Приємно зазначити, що в учнів та їх батьків залишилися гарні враження:

-«Не пожалкували, що приїхали здаля саме до Барського коледжу транспорту та будівництва. Емоції переповнюють від побаченого»;

-«Мені подобається продуманий загальний клімат комфорту в усьому»;

-«Вразила студентська станція технічного обслуговування. Переконаний, що тут дають реальну спеціалізацію»;

-«Відчувається особливий підхід до усього. Все зроблено з душею і з любов’ю»;

-«Загалом, хочу відзначити позитивну атмосферу заходу. Чув, що гра в шахи розвиває якості людини майбутнього, адже вчить не запам’ятовувати , а прораховувати ходи, мислити, аналізувати. Все, як в житті. А в коледжі шахи повсюди. Це вражає» ;

-«Коли мені запропонували скористатися шансом отримати сертифікат, тобто написати конкурсну роботу, я злякався і втік. Але мама переконала, що просто варто спробувати, аби перевірити свої знання. І навіть якщо не все вдасться, то є час вивчити до вступної компанії. Раджу всім пробувати і не боятися, бо це дійсно і є твій шанс! »

Насамкінець учасникам були вручені сертифікати – рекомендації до вступу у коледж.

Фоторепортаж з Дня відчинених дверей можна переглянути за посиланням.