fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
За подвижницьку працю – висока довіра!
6.10.2020

Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету добре знаний в нашому регіоні та й в Україні загалом як потужний навчальний заклад, де створені чудові умови для здобуття студентами якісних знань та освоєння азів обраної професії, де дбають за всебічний розвиток молоді. Прекрасний викладацький склад, сучасна матеріально-технічна база, постійне вдосконалення через реалізацію креативних ідей, яких одразу й не перерахувати, - цим може похвалитися не кожен навчальний заклад. А в Барському коледжі є ким гордитися, є що показати і про що розповісти.

Й величезна заслуга в цьому, насамперед, його беззмінного ось уже два десятиліття директора Йосипа Кібітлевського.

Про це з великою повагою зазначали у своїх виступах викладачі, працівники БФКТБ НТУ під час зборів трудового колективу, які відбулися в актовій залі коледжу 5 жовтня і стосувалися питання висування кандидатури претендента на вакантну посаду директора коледжу.

Адже, відповідно до чинного законодавства та Положення про Відокремлений структурний підрозділ «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету», кожних п’ять років проводиться конкурсний відбір на вакантну посаду директора БФКТБ НТУ.

Тож присутні в залі, заслухавши звіт-презентацію Йосипа Кібітлевського, підтримали його кандидатуру. Про що засвідчили результати таємного голосування.

Педагогічна рада коледжу, засідання якої відбулося того ж дня, ухвалила рішення про надання рекомендацій ректору Національного транспортного університету щодо призначення директора БФКТБ НТУ шляхом укладання з ним контракту.

Колектив Барського фахового коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету знову висловив високу довіру своєму очільнику Йосипу Кібітлевському за його подвижницьку працю на освітянській ниві.