fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Заняття з літератури - у «Світлиці»
7.10.2020

Викладачам відокремленого структурного підрозділу «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету» притаманний творчий підхід до проведення занять. Щоб зацікавити студентів, активізувати їхню навчальну діяльність, педагоги використовують різноманітні методи та форми роботи.

Наприклад, викладачі Наталя Сурма та Людмила Загорулько під час вивчення першокурсниками повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» провели заняття у «Світлиці» - етнографічному музеї коледжу, аби за допомогою його експонатів ознайомити студентів із традиціями та побутом українців минулих століть.

У ролі екскурсовода був заступник директора коледжу з виховної роботи Василь Григорчук. Він надзвичайно цікаво розповів юнакам та дівчатам про призначення старовинних предметів побуту, яких у музейних експозиціях є чимало.

Унікальні колекції писанок, вишитих сорочок, рушників – усе це також вражало і викликало захоплення у студентів.

Варто зазначити, що не в кожному навчальному закладі, тим паче, технічного спрямування, є така чудова оаза духовності. Побувавши ж у «Світлиці» нашого коледжу, можна відчути дух минувшини, а ще – гордість за безмежно талановитий український народ.

Cвітлини занять у музеї можна переглянути на сторінці коледжу в соціальній мережі Фейсбук.