fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Представник всесвітньо відомої італійської компанії Magneti Marelli провів на базі коледжу семінар
8.10.2020

7 жовтня на базі відокремленого структурного підрозділу «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету» відбувся семінар на тему: «Технічне обслуговування автоматичних коробок перемикання передач».

Модератором заходу виступив Костянтин Попель. Він є представником італійської компанії з більш ніж 100-літньою історією MagnetiMarelli - одного зі світових лідерів з розробки та виробництва систем, модулів і високотехнологічних компонентів для автомобільної промисловості, зокрема запчастин та обладнання для ремонту авто.

У семінарі, який складався з теоретичної та практичної частин, взяли участь власники та спеціалісти автомайстерень з Вінниччини, а також викладачі навчального закладу.

Завітав на семінар і директор ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету» Йосип Кібітлевський.

Під час заходу було розглянуте питання необхідності проведення заміни технологічних рідин в автомобільних коробках перемикання передач та показано обладнання, за допомогою якого це можна швидко і безпечно виконати.

По закінченні семінару його слухачі отримали відповідні сертифікати.

Також представники автосервісу мали нагоду оглянути навчальний заклад, студентську станцію технічного обслуговування, ознайомитися з експонатами постійно діючої виставки технічної творчості, де представлено чимало макетів агрегатів сучасних автомобілів.

Вони були приємно вражені побаченим. Слухачі семінару, які вперше побували в Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ, зазначили, що відкрили для себе цей, на їхню думку, прогресивний та багато в чому унікальний за своєю матеріально-технічною базою навчальний заклад.

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі Фейсбук.