fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Семінари з професійного вдосконалення – у стінах Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ
12.10.2020

Сучасна матеріально-технічна база відокремленого структурного підрозділу «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету», над оновленням якої постійно працює колектив на чолі з директором Йосипом Кібітлевським, дає можливість забезпечити якісний освітній процес.

Крім того, у стінах навчального закладу проводяться численні семінари, тренінги, курси. Їх учасники мають змогу не лише підвищити свій фаховий рівень, а й ознайомитися з роботою коледжу, здобутками викладачів та студентів, креативними ідеями, втіленими в життя.

Варто зазначити, що організаторами низки таких заходів стали представники брендів світового рівня. Як, наприклад, Костянтин Попель від відомої італійської компанії Magneti Marelli - одного зі світових лідерів з розробки та виробництва високотехнологічних деталей та систем для автомобільної промисловості.

Минулого тижня, як повідомлялося, він провів семінар на тему: «Технічне обслуговування автоматичних коробок перемикання передач». Це був не перший захід у стінах ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ», де Костянтин Попель виступив модератором.

У травні цього року він ознайомив слухачів семінару з питанням «Обслуговування і ремонт систем кондиціювання автомобіля».

Пропонуємо вашій увазі коротке відео про проведене весною навчання.

https://www.facebook.com/bfktbntu.edu/posts/810866432816507