fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Студенти ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» показали найкращі знання з історії козацтва
13.10.2020

14 жовтня в нашій державі відзначається День українського козацтва.

Українські козаки є уособленням незламності та волелюбності нашого народу. Саме вони були головною рушійною силою визвольної боротьби українців за свободу, віру та відновлення національної державності.

Наскільки ж добре учнівська та студентська молодь Барської громади знає, як зароджувалося українське козацтво, яка його роль у становленні незалежної України, який слід в літописі нашої держави залишили козацькі гетьмани, - показали роботи учасників І етапу Всеукраїнської олімпіади з історії козацтва, що відбувся в онлайн-режимі.

Відрадно, що студенти ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету» здобули переконливу перемогу серед більш як ста своїх ровесників, підтвердивши високий рівень знань.

Так, з шести призових місць студенти коледжу вибороли три. Переможцем І етапу Всеукраїнської олімпіади з історії козацтва стала Вікторія Новаковська (група 2ОР-6), ІІ місце посів Руслан Крайчак (група 2ДМ-98), ІІІ місце – Яна Шпак (група 2ОР-6).

Вони були нагороджені грамотами Барської міської ради, а також отримали з рук міського голови Артура Цицюрського подарунки: книги та оригінальні медалі, виготовлені у майстерні-студії народних промислів «БарВінОК».

Подяками були відзначені й наставниці студентів-переможців - викладачки історії України ВСП «БФКТБ НТУ» Галина Казьмірова та Наталія Бородата.


Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».