fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ отримав чудовий подарунок від компанії ANDRMAX®
13.10.2020

Без сучасної навчальної бази неможливо дати студентам якісні знання, сформувати в них необхідні навички під час проведення практичних занять. У відокремленому структурному підрозділі «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету» це добре розуміють і постійно працюють над оновленням, поповненням необхідним обладнанням, технічними засобами навчальних кабінетів, майстерень. Важливу роль при цьому відіграє тісна співпраця БФКТБ НТУ з багатьма компаніями з виробництва та продажу різноманітного устаткування та інструменту для ремонту і технічного обслуговування автомобілів. Благодійна допомога, яку вони надають коледжу, є досить суттєвою.

Ось і 12 жовтня в житті навчального закладу відбулася надзвичайно приємна подія – компанія ANDRMAX® надіслала поштою інструмент для автосервісу та шафу для його зберігання, які так необхідні студентській станції технічного обслуговування.

Завдяки такому чудовому подарунку розширилися можливості для формування у студентів навичок користування сучасним спецінструментом, що дозволить їм опанувати всі ази якісного обслуговування чи ремонту найновіших транспортних засобів.

«Ми щиро вдячні керівнику ANDRMAX® Андрію Максименку за вагому допомогу в реалізації завдань, спрямованих на підготовку знаючих, умілих, конкурентоздатних на ринку праці фахівців», - зазначив директор Барського фахового коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету Йосип Кібітлевський.

Для довідки

ANDRMAX Co., Ltd з 2002 року успішно реалізує в Україні автоінструменти для СТО. Компанія впевнено тримає одну з лідируючих позицій, пропонуючи широкий асортимент продукції в оптимальному співвідношенні «ціна-якість».

Більше 3000 компаній та приватних СТО, які займаються ремонтом автомобілів та іншої техніки, замовляють обладнання в ANDRMAX®.

Продукцією ANDRMAX® користуються офіційні дилерські центри та станції технічного обслуговування Audi, BMW, Citroen, FIAT, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, MAN, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Scania, SEAT, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo та інші.

Докладніше про діяльність ANDRMAX® можна дізнатися на сайтах компанії:

https://andrmax.ua/uk

https://andrmax.com.ua/


Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».