fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Усний журнал про Свято Покрови та українське козацтво
14.10.2020

У такій нестандартній формі викладач ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» Людмила Загорулько провела 13 жовтня відкрите заняття з факультативного курсу «Основи християнської етики» в групі 1ФОР-7.

Цікаво, що сторінками журналу слугували повідомлення студентів про історію виникнення свята Покрови Пресвятої Богородиці, народні традиції, пов'язані з ним. Також вони підготували розповіді про українське козацтво.

Чудову обізнаність про життя наших славних козаків - оборонців рідної землі студенти показали під час тематичної вікторини, правильно відповідаючи на запитання.

Але найбільшу зацікавленість викликав виступ Івана Макодзея та Віктора Пасічника. Юнаки ознайомили всіх присутніх з таким унікальним видом козацького бойового мистецтва як гопак, котрим займаються вже декілька років, та ще й продемонстрували низку прийомів.

Тема заняття спонукала студентів почерпнути з надзвичайно повноводного джерела української духовності та культури глибокі знання про життя нашого талановитого і волелюбного народу.

У піднесеній атмосфері, яка панувала під час відкритого заходу, по-особливому звучали і поезії, присвячені Покрові та нашому героїчному минулому.

Звучали віншування і на честь сучасних захисників України – гідних нащадків козацького роду, якому не буде переводу.

Перегортаючи останню сторінку надзвичайно захоплюючого своїм змістом усного журналу, студенти переконливо довели, що український козак – це, передусім, сміливий та шляхетний воїн, який має сильний дух, незламну волю та незгасну віру, котрі допомагають йому здолати всі перешкоди.