fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Після практики – на стажування в «Автомагістраль-Південь»
16.10.2020

Відокремлений структурний підрозділ «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету» є прикладом успішної співпраці з виробничниками щодо організації практичного навчання студентів. Педагогічний колектив коледжу, зокрема його директор Йосип Кібітлевський, налагодили тісні взаємовигідні партнерські зв’язки з такими потужними сучасними базами практик як ТОВ «Автомагістраль-Південь» м.Одеса, «Шляхове будівництво «Альтком» м.Київ, «Енергетично-дорожнє будівництво» м.Новодністровськ, «Прогрес» м.Запоріжжя, Автоцентр «Віннер-Автомотів» м.Київ, «Цеппелін Україна» м.Київ тощо.

Проєктні, будівельні та експлуатаційні організації й підприємства автомобільного, дорожнього та землевпорядного напрямів із задоволенням беруть студентів на оплачувані виробничі практики, чекаючи з нетерпінням уже «обкатаних» випускників з дипломами.

Лише цьогоріч 12 студентів-четвертокурсників освітньої програми «Будівництво, експлуатація і ремонт автодоріг і аеродромів», пройшовши технологічну практику в будівельній компанії «Автомагістраль-Південь» м.Одеса, залишилися там і надалі працювати вже як стажери. При цьому вони мають можливість поєднувати здобуття освіти з роботою, оскільки перевелися на індивідуальну форму навчання.

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».