fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Наш коледж – тричі рекордсмен!
21.10.2020

Відокремлений структурний підрозділ «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету» з-поміж інших закладів освіти вирізняється тим, що в його стінах постійно панує атмосфера творчого пошуку, новаторства, креативності. Головний генератор оригінальних ідей - директор БФКТБ НТУ Йосип Кібітлевський.

У 2011 році за його ініціативи біля входу в коледж було встановлено найбільший в Україні дерев’яний дороговказ висотою 5 м 70 см із 52 вказівниками різних напрямків, на яких вирізьблено не лише назви країн та міст, а й дотепні народні назви окремих мікрорайонів м.Бара.Зверху, на флюгері, вказано: «Доля», «Щастя», «Удача», «Любов».

Автор незвичайної роботи – відомий місцевий художник Володимир Заєць.

За втілення в життя такої креативної ідеї очільнику Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосипу Кібітлевському було вручено диплом національного проєкту «Книга рекордів України».

А вже 25 квітня 2014 року, в рамках акції «Я – Родина – Україна», в коледжі було встановлено наступний рекорд України - з наймасовішого писанкарства. 365 хлопців та дівчат, одягнених у вишиті сорочки, одночасно розписували великодні писанки в актовій залі БФКТБ НТУ. Грандіозний майстер-клас з писанкарства провели представниці Національної спілки майстрів народного мистецтваУкраїни сестри Марина та Оксана Верхові. У Книзі рекордів України він був зафіксований у номінації "Масові заходи".

Новим науково-технічним рекордом України під назвою «Пересувний повітряний компресор з найпотужнішим приводом» у номінації «Технології»був відзначений 18 жовтня 2019 року піввіковий ювілей Барського фахового коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету.

Гостей, присутніх на реєстрації чергового неординарного досягнення, неабияк зацікавив дивовижний, гучний і потужний механізм - відновлений умільцями коледжу (викладачами та студентами)45-річний легендарний німецький двигун DEUTZ V12, який і сьогодні є взірцем світового двигунобудування. Родзинка рекорду – двигун потужністю 600 к. с. приводить у дію повітряний компресор.

Звісно, що на досягнутому креативний колектив БФКТБ НТУ на чолі зі своїм невтомним у пошуку нових ідей директором не зупиниться. Тому що мають на меті і надалі за допомогою вагомих неординарних досягнень уславлювати рідний край, Україну, а також популяризувати пошук креативних ідей та рішень. Тож чекаймо на наступні рекорди!