fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Впровадження інформаційного сервісу «Віртуальне навчальне середовище БФКТБ»
26.10.2020

Карантинні обмеження у зв’язку з пандемією COVID-19 зумовили потребу в нових підходах до організації навчання. Вони полягають, передусім, у широкомасштабному впровадженні онлайн-технологій.

У відокремленому структурному підрозділі «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету» в якості платформи для створення інформаційного сервісу «Віртуальне навчальне середовище БФКТБ» було вибрано систему LMS Moodle.

Цьому передувала наполеглива робота, проведена директором закладу Йосипом Кібітлевським з метою ознайомлення з технологіями та інструментами дистанційного навчання, які б дали можливість організувати якісний освітній процес.

Система LMSMoodle спроєктована з урахуванням досягнень сучасної педагогіки (акцент зроблено на взаємодію між студентами і викладачами) та придатна як для підтримки дистанційного навчання, так і для очного.

Значною перевагою зазначеного сервісу є наявність спільного віртуального середовища для викладачів та студентів.

Викладачі коледжу ознайомилися з алгоритмами використання LMSMoodle для організації змішаного навчання студентів під час нещодавнього практики-тренінгу. Провели його колеги з Львівського автомобільно–дорожнього коледжу НУ «Львівська Політехніка», де вже другий рік впроваджують інформаційний сервіс «Віртуальне навчальне середовище».

Формування практичних навичок застосування «ВНС БФКТБ» відбувається в процесі освітньої діяльності викладачів і студентів.

Варто також зазначити, що віртуальне навчальне середовище БФКТБ створено у вигляді сайту, який доступний як з мережі INTERNET, так і з локальної.

Програма практики-тренінгу (ЗАВАНТАЖИТИ)