fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​«…З поклонами до всього славного технікуму Барського»
29.10.2020

Такими словами завершується автограф видатного українського поета, перекладача, літературного критика, громадсько-політичного діяча, Героя України Дмитра Павличка на книзі, подарованій минулоріч випускнику Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Євгену Мартинюку.

Цим дарчим надписом корифей української літератури вчергове висловив своє захоплення високим рівнем патріотичного виховання студентів у БФКТБ НТУ. Особливо – щорічними поїздками молоді до пам’ятних місць, де полягли за волю України її кращі сини. Вони булизапочатковані за спільної ініціативи адміністрації закладу, передусім директора Йосипа Кібітлевського, та ради студентського самоврядування.

Зустрівшись з нашою делегацією 29 січня 2012 року під час мітингу на території Меморіалу пам’яті Героїв Крут, Дмитро Васильович мовив: “Я хочу подякувати директору автомобільно-дорожнього технікуму з міста Бар, що на Вінниччині. Він привіз сьогодні 30 студентів навчального закладу, і вони присягнули тут на вірність Україні, прочитавши перед священниками Присягу, і підписалися. Ми повинні вчитися у цих барських хлопців, у цього директора. Щоб тут щороку стояла молодь наших університетів, інститутів, коледжів... Якщо ми не будемо сюди приїжджати зі студентами, а приходити самі, – гріш нам ціна. Дякую, Ви показали приклад, як ми маємо виховувати нове покоління українців”.

Видатний майстер слова дав високу оцінку роботі колективу коледжу і під час розмови з нашим випускником Євгеном Мартинюком, котрий мав за велике щастя побувати в гостях у 90-річного Дмитра Павличка – напрочуд щирої, доброзичливої людини, яка всім серцем вболіває за Україну й своєю творчістю, активною громадянською позицією утверджує національну ідею.

Євген, який живе та працює в Києві, й досі згадує з великою приємністю та душевною теплотою ту незабутню зустріч. Своїми враженнями від спілкування з живою легендою поетичного слова він поділився з викладачкою Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Іриною Олійник, до якої завітав під час нещодавнього приїзду в рідний Бар.

А ще він залишив на згадку своїй альма-матер книгу Дмитра Павличка «Мова» з дарчим надписом автора.

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».