fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Тренінг від компанії «Comma Oil & Chemicals Ltd»
4.11.2020

Вже другий рік поспіль студенти ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» беруть активну участь у міжнародному технічному тренінгу від компанії «Comma Oil & Chemicals Ltd» - провідного світового виробника і постачальника мастильних матеріалів, продуктів автохімії та засобів по догляду за автомобілями.

Компанія була заснована у Великобританії в 1965 році та належить на сьогодні найбільшій у світі нафтовій корпорації. Спеціалізована продукція для різних моделей легкових, легких комерційних і вантажних автомобілів, випущена під маркою Comma, представлена більш ніж на 40 світових ринках. ЇЇ якість отримала високе схвалення автовиробників.

Тож участь у вищезгаданому тренінгу є корисною для студентів, оскільки дає можливість ознайомитися з новинками цього всесвітньо відомого бренду та отримати знання, які відповідають найсучаснішому європейському рівню.

Цьогоріч студенти-випускники освітньо-професійної програми "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів" успішно опрацювали під керівництвом викладачів технічну інформацію та виконали завдання тренінгу «COMMA® НАВЧАЛЬНИЙ МОДУЛЬ «МОТОРНА ОЛИВА». Після його закінчення майбутні техніки-механіки отримали сертифікати Міжнародного зразка, які знадобляться їм для подальшого працевлаштування.