fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Рідна мова нас єднає!
9.11.2020

Сьогодні, в День української мови та писемності, відбувся традиційний, але водночас непересічний та знаковий для кожного, хто пошановує рідне слово, захід - ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності. Тисячі українців у нашій державі й за кордоном об’єдналися у прагненні висловити свою підтримку і любов співучій, милозвучній, солов’їній, калиновій рідній мові.

До цього масштабного флешмобу долучилися і викладачі та студенти відокремленого структурного підрозділу «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету».

З вітальним словом до учасників Радіодиктанту національної єдності, які розмістилися у читальній залі коледжу з дотриманням усіх карантинних вимог, звернувся директор БФКТБ НТУ Йосип Кібітлевський.

Він наголосив, що українська мова – це генетичний код нашої нації. Тож вивчаючи рідну мову, спілкуючись нею, ми тим самим відроджуємо духовну міць незалежної Української держави. А ще наша мова об’єднує українців з усього світу.

Підтвердженням цьому є Радіодиктант національної єдності, участь у якому беруть усі, хто любить українську мову, її милозвуччя і багатство.

Тож ювілейний ХХ Радіодиктант із задоволенням написали всі присутні у читальній залі коледжу, а також студенти, які навчаються дистанційно.


Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».