fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
БФКТБ НТУ – учасник престижного міжнародного форуму АВТОДОРЕКСПО 2020
12.11.2020

11 листопада у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» поблизу Києва розпочав роботу міжнародний форум дорожнього будівництва АВТОДОРЕКСПО 2020.

Зважаючи на розміри виставкової площі і кількість техніки, що експонується, цьогорічний захід є наймасштабнішим за всю історію проведення форуму. На АВТОДОРЕКСПО представлено близько 70 компаній – світових і вітчизняних виробників спецтехніки, обладнання й матеріалів для ремонту, будівництва та обслуговування доріг і мостів. Тож форум – це майданчик, де замовники і постачальники укладають угоди, вивчають ринок і його новинки, спілкуються із першими особами галузі, поповнюють свої знання.

Надзвичайно приємно, що в цьому найдавнішому, найавторитетнішому і найбільшому заході дорожньої тематики в Україні бере участь делегація Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ на чолі з директором Йосипом Кібітлевським. Ми єдиний навчальний заклад країни, якому випала честь презентувати свої технічні досягнення та інновації на АВТОДОРЕКСПО. Таку чудову нагоду отримали завдяки сприянню відомої дорожньо-будівельної компанії «Автомагістраль-Південь».

Уже в перший день форуму виставкову експозицію БФКТБ НТУ оглянули чимало відвідувачів. Приємно було почути барчанам схвальні відгуки про виставку й від очільника Укравтодору Олександра Кубракова та генерального директора компанії «Автомагістраль-Південь» Миколи Тимофеєва.

Це досить красномовне підтвердження високого рівня роботи колективу навчального закладу під керівництвом директора Йосипа Кібітлевського - невтомного в пошуку нових креативних ідей, шляхів подальшого розвитку коледжу.

Важливо, що форум дає можливість презентувати БФКТБ НТУ широкому загалу представників дорожньої галузі як заклад європейського рівня, де готують конкурентоспроможних на ринку праці фахівців. На цьому наголосив очільник коледжу Йосип Кібітлевський, підкреслюючи важливість участі навчального закладу в такому широкомасштабному форумі.