fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Коледж – єдиний серед закладів освіти дійсний член Національної асоціації дорожників України!
16.11.2020

Віднедавна відокремлений структурний підрозділ «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету» став поки що єдиним серед навчальних закладів дійсним членом Національної асоціації дорожників України.

Зазначена Асоціація - незалежне громадське професійне об'єднання учасників ринку будівництва, ремонту та експлуатації доріг. Вона об'єднує на добровільних засадах компанії (або їх представників), які безпосередньо займаються дорожніми роботами, мають відповідну матеріально-технічну базу, спеціалізовану техніку, команду фахівців.

Асоціація захищає інтереси національного виробника - компаній з українським чи іноземним капіталом, які створюють в Україні робочі місця, виробничі потужності та матеріально-технічну базу, сплачують податки в Україні, підтримують професійну освіту, реалізують важливі соціальні проєкти.

Що ж дає членство в НАДУ Барському фаховому коледжу транспорту та будівництва НТУ? Чому це так важливо для нас?

«Передусім, це чудова можливість презентувати роботодавцям наш заклад як кузню високопідготовлених кадрів. Також матимемо змогу розширювати базу для проведення виробничої практики через налагодження співпраці з вітчизняними дорожніми компаніями. І, звісно, завжди бути в курсі тих змін, які відбуваються на ринку будівництва, ремонту та експлуатації доріг, знати потреби дорожньої галузі. Це допомагатиме викладачам, майстрам виробничого навчання забезпечувати більш тісний зв’язок теорії з практикою, освітнього процесу - з вимогами сьогодення» - зазначив директор відокремленого структурного підрозділу «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету» Йосип Кібітлевський.