fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Наші студенти гідно представили коледж на міжнародних змаганнях у рамках проєкту КОЛ!
19.11.2020

Здобуття освіти у БФКТБ НТУ – це не просто отримання якісних і міцних знань, а й широкі можливості для творчого пошуку та вдосконалення, розвитку своїх здібностей. Директор Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосип Кібітлевський приділяє значну увагу створенню в навчальному закладі умов для максимального розкриття потенціалу кожного студента та спрямовує діяльність педагогічного колективу на використання передових освітніх технологій, форм роботи з молоддю.

Як результат – студенти БФКТБ НТУ стають переможцями і призерами багатьох конкурсів, змагань.

Зокрема, Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ першим серед навчальних закладів України взяв участь у проєкті КОЛ (Континентальна Освітня Ліга), який започаткований з метою підтримки та розвитку національних систем навчання, мотивації учнів і викладачів, обміну досвідом серед освітніх установ і впровадження сучасних електронних систем управління навчанням.

В основі проєкту лежить застосування системи управління навчанням LMS, що дозволяє, незалежно від територіального розташування навчального закладу, постійно вдосконалювати й актуалізувати навчальну базу.

Разом з КОЛ легко подолати труднощі у вивченні технічного матеріалу, вибудовувати комунікації між викладачем і студентами, підвищити інтерес і мотивацію не тільки до навчання, але й до досягнення кращих результатів.

Матчі КОЛ проходять в онлайн-форматі із застосуванням платформи ELECTUDE - ідеального інструменту, який не просто допомагає розвиватися в області транспортних технологій, а й стирає межі і відстані!

Команда Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ гідно представила навчальний заклад на цих міжнародних змаганнях, що відбулися в жовтні цього року. До її складу ввійшли 14 студентів 2 курсу ОПП «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів». Їх на належному рівні підготував до участі в проєкті молодий та креативний викладач Олександр Вольтріх.

Усі учасники отримали міжнародні сертифікати, а переможці індивідуальних заліків Олег Вальчук (1 місце), Михайло Адамович (2 місце), Михайло Глухов (3 місце) – дипломи. Окрім цього, студенти були нагороджені подарунками від журналу AutoExpert (http://autoexpert-consulting.com/) в особі головного редактора Олександра Кельна і представників компанії ZF Friedrichshafen AG.

Відзнаки другокурсникам, які взяли участь у проєкті КОЛ, вручив Олександр Вольтріх.

До наступного ж товариського матчу в рамках програми Континентальної Освітньої Ліги, започаткованої Міжнародним інжиніринговим центром підтримки і розвитку транспортних технологій SENSYS, готується вже команда 3 курсу.

У Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ на досягнутому не зупиняються!

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».