fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Здібного студента може виховати лише творчий викладач
20.11.2020

Кожна перемога студентів Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ в конкурсах професійного спрямування – це висока оцінка їхній наполегливості, старанності в здобутті освіти за обраним фахом, опануванні відповідних вмінь та навичок. Це також підтвердження належної організації директором коледжу Йосипом Кібітлевським навчально-виховного процесу та високої педагогічної майстерності викладачів, які дають своїм вихованцям міцні та якісні знання.

Пригадаймо 2019 рік. Фінальні змагання національного конкурсу "YoungCarMechanic ", які відбулися 11 квітня в Київській області (с. Горенка) на території навчального центру ТОВ «InterCarsUkrain». Їх беззаперечним лідером став наш студент Ростислав Андрущенко. Успішно виконавши практичні завдання від партнерів InterCarsUkrain – компаній RobertBosch, ABSKF, Elring, Schaeffler, MagnetiMarelliS.p.A., він цілком заслужено виборов І місце та отримав сертифікат на 17000 грн.

Крім того, сертифікат на 35 000 грн. отримав і Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ. Це дало можливість придбати для використання в навчальному процесі суперприлади та інструменти, якими торгує фірма «Inter Cars Ukraine».

Завдяки новинкам від виробників АВ SKF (Швеція), Elring, Schaefftler (Німеччина), Magneti Marelli S.p.A (Італія), ми тепер маємо змогу вдосконалюватись, особливо під час проведення лабораторно-практичних робіт та навчальної практики.

В лабораторії технічної експлуатації автомобілів з’явилися нові сучасні прилади для перевірки геометричності системи сходження, визначення тиску в системі мащення двигуна, перевірки компресії у дизелях, визначення товщини шару фарби на кузові автомобіля.А ще - стетоскоп, пневматичний тестер, набір плоских щупів, індикаторний нутромір…

Для демонтажно-монтажної практики та майстерні технічної творчості – набір інструменту для нарізання різьб, універсальний знімач, динамометричний ключ.

Студентська станція технічного обслуговування автомобілів поповнилася вакуумною установкою для відкачування олив з агрегатів, мультипідставкою, лежаком для ТО і ремонту автомобіля.В лабораторії ТЕА виблискує свіжою фарбою зарядний пристрій акумуляторних батарей.

Варто також зазначити, що перемога студента БФКТБ НТУ Ростислава Андрущенка в національному конкурсі "YoungCarMechanic " дала йому право участі в Міжнародному фіналі конкурсу Young Car Mechanic, що відбувся втретє у Варшаві в травні 2019 року.

Й хоча юнак не посів призового місця, але разом Віктором М’ялуком (Житомирський автомобільно-дорожній технікум НТУ) та Назарієм Куциком (Київський транспортно-економічний коледж НТУ) гідно представив Україну на міжнародних змаганнях.

Приємно також повідомити, що цьогоріч у рамках традиційного свята обдарованої молоді «Таланти Поділля» отримали обласною владою Ростислав Андрущенко, як переможець національного конкурсу "YoungCarMechanic ", отримав премію обласної влади. Грошовою винагородою відзначений і його наставник, викладач Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Олександр Вольтріх, який належно підготував здібного студента до змагань.

На сьогодні наш випускник Ростислав Андрущенко – студент Вінницького національного технічного університету. Навчається на факультеті «Машинобудування та транспорт» за такою ж спеціальністю, що і в коледжі, - «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

Побажаймо ж йому успіхів у навчанні! А Барському фаховому коледжу транспорту та будівництва НТУ, який є одним з найкращих закладів освіти – подальшого розвитку!

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».