fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Щасливий той вчитель, якого перевершують учні!
24.11.2020

От і директор Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосип Кібітлевський відчув себе безмежно щасливим, коли спостерігав, як професійно виконують свою роботу недавні ще студенти БФКТБ НТУ, а сьогодні – працівники автосервісу Віталій Кифоренко (2012 рік випуску), Руслан Лукашишен (2015), Дмитро Віштак (2016), Денис Перестяк (2019), Руслан Поровай (2020). Усі вони трудяться на СТО FORD ТОВ «Автовінн», Вінниця АВТОМИР.

"Заїхавши туди для планового ремонту власного авто, був приємно вражений, побачивши знайомі усміхнені обличчя наших випускників. Маючи різний стаж роботи, а отже – і професійний досвід, вони все ж єдині у прагненні досягти висот фахової майстерності", - зазначив Йосип Едуардович і продовжив:

"Одразу видно: хлопці знайшли себе. Вони займаються улюбленою справою. Яка, до речі, гідно оцінюється. Поцікавившись розміром зарплати випускників коледжу, приємно здивувався, що він досить високий. Тож потреби їхати за кордон, щоб багато заробляти, нема.

Стало радісно на душі, коли почув слова керівника СТО: «Ваші вихованці – найкращі! А наскільки вони горді тим, що навчалися саме в Барському коледжі транспорту та будівництва! Це справжні патріоти своєї альма-матер! Своєю працелюбністю, гарним знаннями та вміннями вони прославляють добре ім’я закладу».

Багато теплих слів вдячності за мудру науку, отриману в стінах коледжу, сказали мені й самі випускники".

Що ж, бачити вагомі ужинки засіяних у душах вихованців знань та вмінь, моральних цінностей – найвища нагорода для вчителя!