fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​На базі коледжу проведено міжнародне демонстраційне заняття з використанням системи ELECTUDE
25.11.2020

З метою презентації високої ефективності і можливостей дистанційного інтерактивного навчання із застосуванням платформи ELECTUDE, призначеної для підготовки і контролю фахівців транспортної сфери, команда SENSYS Engineering спільно з Барським фаховим коледжем транспорту та будівництва Національного транспортного університету провела 24 листопада міжнародне демонстраційне заняття. На онлайн-зв’язку були Мінськ і Бар.

Варто зазначити, що демонстраційні заняття дозволяють наочно апробувати вивчення дисциплін за допомогою LCMS, ознайомитися з навчальним змістом в системі, самостійно оцінити якість, зручність модулів, цінність для навчання. А також «йти в ногу» з сучасною освітою світового рівня.

Відкриваючи заняття, директор Міжнародного інжинірингового центру підтримки і розвитку транспортних технологій SENSYS Андрій Бракоренко коротко розповів про діяльність центру та висловив вдячність керівництву, викладачам коледжу за налагоджену тісну співпрацю.

Звертаючись до учасників заняття - студентів 3 курсу освітньо-професійної програми «Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів», він наголосив: «Працюємо не на показуху, а на результат».І це було справді так.

Заняття під керівництвом викладача БФКТБ НТУ Олександра Вольтріха та за участі провідного спеціаліста Міжнародного інжинірингового центру SENSYS Вальжана Верниковского проходило на популярному майданчику для організації онлайн-заходів ZOOM.

Як засвідчили відгуки студентів, така форма навчання їм сподобалася. Адже система ELECTUDE дає змогу опановувати профільні теми й одразу бачити рівень засвоєння того чи іншого матеріалу. Крім того, з нею комфортно працювати з будь-якого пристрою: ПК, ноутбука, планшета, мобільного телефону.

Високо оцінив ефективність ELECTUDE директор Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосип Кібітлевський, який завітав на міжнародне демонстраційне заняття.

Він наголосив, що платформа ELECTUDE дає фантастичні можливості для організації якісного дистанційного інтерактивного навчання. Це великий крок у розвитку освіти, порівнюючи з 90-ми роками минулого століття.

Очільник коледжу також зазначив, що приємно було бачити, як працюють, використовуючи прогресивні технології, студенти. Тому і надалі підтримуватиме плідну співпрацю БФКТБ НТУ з Міжнародним інжиніринговим центром SENSYS, до розвитку якої, зокрема, докладає чимало зусиль творчий, креативний викладач Олександр Вольтріх.

У свою чергу Андрій Бракоренко сказав, що вчергове переконується, що Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ – це дуже сучасний заклад з потужною матеріально-технічною базою. І сподівається, що співробітництво з БФКТБ НТУ розвиватиметься швидкими темпами.