fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Слухачі першої групи підготовчих курсів отримали сертифікати-рекомендації
14.12.2020

Вже тривалий час на базі відокремленого структурного підрозділу «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ»працюють курси поглибленого вивчення математики і української мови. Їхніми слухачами стають учні випускних класів, які хочуть якісно підготуватися до вступу в заклади фахової передвищої освіти (коледжі й технікуми).

Не став винятком і 2020-2021 навчальний рік. Викладачі-професіонали на високому рівні проводять заняття для всіх охочих розширити свої знання із зазначених предметів та удосконалити вміння застосовувати їх на практиці.

Днями слухачі першої групи, здавши по завершенню курсової підготовки іспити з української мови (диктант) та математики (письмові тести), отримали сертифікати-рекомендації для вступу в коледж у 2021 році. Крім того, їм буде нараховано додаткових 30 балів до конкурсного балу при вступі у БФКТБ НТУ.

Вітаючи школярів, директор Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосип Кібітлевський наголосив на важливості здобуття молоддю якісної освіти. Отримати ж її можна у БФКТБ НТУ – одному з найкращих навчальних закладів України, де студенти опановують затребувані на ринку праці професії за шістьма освітніми програмами. Високопрофесійні, креативні викладачі, сучасна матеріально-технічна база, тісна співпраця з роботодавцями, які із задоволенням беруть на роботу наших випускників, - це далеко неповний перелік переваг навчання саме в Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ.

Як облаштовані навчальні аудиторії, майстерні, студентська станція технічного обслуговування – усе це могли побачити учні-випускники під час екскурсії БФКТБ НТУ, яку для них провели директор коледжу Йосип Кібітлевський та його заступник з виховної роботи Василь Григорчук.

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».