fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​На базі коледжу проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці
16.12.2020

На базі ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» було проведено 5-денне навчання з питань охорони праці для працівників підприємств та інших суб’єктів господарської діяльності Барської територіальної громади.

Керівник курсів з охорони праці Роман Сердюк та викладач Роман Рязанцев ознайомили слухачів з низкою важливих тем за такими напрямами «Законодавство України про охорону праці»; «Правила охорони праці у сільськогосподарському виробництві» НПАОП 01.0-1.02-18; «Правила безпеки систем газопостачання» НПАОП 0.00-1.76-15; «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів ІІІ кв. гр. до 1000В.» НПАОП 40.1-.21-98; «Правила охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості» НПАОП 02.0-1.04-05; «ПІ з ОП для вальника лісу» ПІ 5.1.14-45-1999.

Перевірку знань учасників навчань провела 15 грудня комісія Управління Держпраці у Вінницькій області на чолі з першим заступником начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимиром Боковцем.

По завершенні екзамену слухачі курсів отримали відповідні посвідчення.

Директор Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосип Кібітлевський ознайомив представників Управління Держпраці у Вінницькій області з матеріально-технічною базою навчального закладу та обговорив з ними питання важливості проведення навчань з охорони праці.

Голова комісії Володимир Боковець відзначив високий рівень організації навчань з охорони праці та схвально відгукнувся про створені в коледжі чудові умови для здобуття студентами якісної освіти.