fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
«Враження аж зашкалюють!»
21.01.2021

Так підсумували свою сьогоднішню ознайомчу поїздку до БФКТБ НТУ освітяни з Житомирщини.

Завітали вони до Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, аби перейняти багатющий досвід колективу навчального закладу щодо організації якісного навчально-виховного процесу, забезпечення належної сучасної матеріально-технічної бази.

Володимир Ломакін (державний університет «Житомирська політехніка»), Павло Рябчук, Сергій Мельничук та Олександр Рябчук (Житомирський агротехнічний коледж), зустрівшись з директором Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосипом Кібітлевським, обговорили низку актуальних питань, що стосуються організації освітньої діяльності студентів, дистанційної та змішаної форм навчання, методичного забезпечення викладачів тощо.

Наскільки ж потужною є матеріально-технічна база БФКТБ НТУ, гості могли побачити під час екскурсії навчальним закладом. Чимало світлин вони зробили в креативно облаштованих, з сучасним обладнанням кабінетах, в які, за словами очільника коледжу, кожен викладач вкладає душу. З великою цікавістю оглянули виставку технічної творчості студентської молоді. Також були приємно вражені чудовою спортивною базою коледжу, умовами, створеними на студентській СТО для практичного навчання майбутніх автомеханіків.

Протягом кількох годин перебування у Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ житомиряни почерпнули для себе багато чого пізнавального та корисного, адже директор навчального закладу Йосип Кібітлевський щедро поділився з ними педагогічними надбаннями колективу.

Світлини дивитися на сторінці ВСП "Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ" у мережі "Фейсбук"