fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​День Соборності – знакова подія в історії українського державотворення
22.01.2021

22 січня - один з найвеличніших днів української історії. І ми сьогодні, як ніколи, розуміємо важливість й ціну тих подій, адже українці по обидва боки Дніпра впродовж цілих віків мріяли жити єдиною дружною та вільною родиною. Не одне покоління відстоювало право на соборність і свободу –найбільші цінності демократії.

Ідея соборності бере свій початок від Святого Володимира і Ярослава Мудрого, які об'єднували наші землі навколо Києва. Роками тривали об’єднавчі процеси. Свій внесок у розбудову соборної незалежної Української держави зробили Данило Галицький, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик, Михайло Грушевський. Ідея духовної соборності України була мрією нашого Кобзаря Тараса Шевченка.

Вже більш ніж століття тому проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, однак і нині залишається актуальним питання соборності та єдності України. За право жити у незалежній демократичній державі поклали свої голови Герої Небесної Сотні. Наші мужні захисники ціною власних життів відстоюють на Сході країни суверенітет і територіальну цілісність України. Серцем ми з ними. Молимося за кожного з них, за всіх нас, за нашу державу!

Україна – єдина!


Тематичне відео дивіться за посиланням https://www.facebook.com/bfktbntu.edu/videos/407862567149393