fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Навчатися у БФКТБ НТУ – престижно!
29.01.2021

У цьому вчергове переконалися студенти заочної форми навчання Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, для яких на початку тижня стартувала лабораторно-екзаменаційна сесія.

Під час екскурсії коледжем, яку провели директор навчального закладу Йосип Кібітлевський та його заступник з виховної роботи Василь Григорчук, неабиякий інтерес у заочників викликали сучасне обладнання, унікальні макети, оригінальні демонстраційні стенди, інтерактивні засоби навчання. Потужна матеріально-технічна база, як наголосив очільник БФКТБ НТУ, дає можливість викладачам забезпечувати якісний освітній процес, даючи студентам знання, що відповідають вимогам сьогодення.

Варто зазначити, що на сьогодні в коледжі навчаються заочно 34 студенти з Вінницької, Хмельницької. Чернівецької, Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей. Вони здобувають знання за спеціалізаціями «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів» і «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання».

На період сесій студентам надається гуртожиток, де створені належні умови для проживання та підготовки до занять, екзаменів.

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».