fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Знов змагаються завзято футболісти
29.01.2021

У Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ відновлено проведення футбольного турніру, що був призупинений через карантинні обмеження у зв'язку з пандемією COVID-19.

Першими зустрілися у спортивному поєдинку збірні футбольні команди викладачів та студентів навчального закладу. Гра було досить видовищною. Кожна команда прагнула до перемоги, але в кінцевому підсумку зіграли в нічию з рахунком 5:5.

До наступної зустрічі футболісти готуватимуться ще більш старанно. Особливо студенти, яким так хочеться перевершити своїх викладачів хоча б у спортивних змаганнях.

Чи вдасться – побачимо згодом. Але тримати себе у чудовій фізичній формі не завадить нікому. Бо спорт – це здоров'я. Тому в коледжі приділяється значна увага роботі із залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом.

У БФКТБ НТУ завжди раді бачити у лавах прихильників здорового способу життя не лише студентів, а й випускників.

Скажімо, у вищезгаданих змаганнях з футболу за команду викладачів виступав Максим Мацьков - випускник коледжу 2017 року, який нині працює в Києві у відомій компанії Winner Group Ukraine.

Варто зазначити, що між компанією та Барським фаховим коледжем транспорту та будівництва НТУ налагоджені тісні партнерські зв’язки.

Завдяки благодійній допомозі Winner Group Ukraine матеріально-технічна база нашого навчального закладу час від часу поповнюється сучасними приладами, оргтехнікою тощо. Зрозуміло, що такі інвестиції в освіту забезпечують більш якісний рівень підготовки майбутніх фахівців.

Приємно констатувати, що БФКТБ НТУ став для компанії кузнею кадрів – на сьогодні у Winner Group Ukraine працевлаштувалися 10 наших випускників.

Тож було досить символічно, що у фотокадрі, де Максим Мацьков з учасниками змагань в спортивній залі коледжу, є і банер компанії Winner.

Фото зі змагань можна переглянути на сторінці коледжу в соціальній мережі Фейсбук.