fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Навчаємось новітнім технологіям у дорожній галузі з CREDO-DIALOGUE!
1.02.2021

У Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ велика увага приділяється підготовці майбутніх спеціалістів, які володіють різносторонніми знаннями і практичними навиками використання сучасних автоматизованих систем для проєктування автомобільних доріг.

Для цього створено належну базу. Зокрема облаштовано навчальний кабінет «Системи автоматизованого проєктування автомобільних доріг», де студенти опановують на досить високому професійному рівні сучасні технології.

Таку можливість вони мають завдяки відповідному пакету програмного забезпечення, інтернет-доступ до якого надала коледжу компанія Кредо Діалог. Зазначена компанія займається розробкою систем автоматизованого проєктуванння автомобільних доріг і тісно співпрацює з навчальними закладами, зокрема і з БФКТБ НТУ.

До пакету програм входять наступні продукти: Кредо Дороги, Кредо Радон UA, Кредо Знаки, Кредо Трансформ, Кредо ГРИС, Кредо Труби, Кредо Дислокація, Кредо З’їзди, Організація руху.

Крім того, технології Кредо використовуються під час виконання практичних робіт з таких дисциплін як «Вишукування і проєктування автомобільних доріг і аеродромів», «Гідравліка», «Штучні споруди».

«Вдячний директору коледжу Йосипу Едуардовичу Кібітлевському за всебічну підтримку в питанні облаштування навчального кабінету «Системи автоматизованого проєктування автомобільних доріг» та офіційному представнику компанії Кредо Діалог в Україні Надії Володимирівні Павленко, яка завжди надає, у разі потреби, консультативну допомогу.

Впровадження та використання у навчальному процесі систем Кредо дозволяє істотно підвищити рівень знань студентів і отримати більш якісні результати вирішення практичних завдань під час проєктування автомобільних доріг. До того ж, програми розроблені під українські будівельні норми, що також є дуже важливо», - зазначає викладач спецдисципліни «Вишукування і проєктування автомобільних доріг і аеродромів» Євген Халупчак.

Під його керівництвом студенти-третьокурсники працюють на сьогодні над курсовим проєктом з використанням програмного забезпечення Кредо Діалог. Впровадження найсучасніших технологій, які вже витіснили лінійки і лекала, дає змогу викладачу набагато ефективніше організувати їх роботу.

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».