fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​У БФКТБ НТУ відбувся випуск другої групи слухачів підготовчих курсів
8.02.2021

У суботу, 6 лютого, в Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ відбувся випуск другої групи слухачів курсів поглибленого вивчення математики і української мови.

Директор навчального закладу Йосип Кібітлевський, звертаючись до школярів з вітальним словом, наголосив, що їхнє прагнення до отримання міцних знань дозволить в майбутньому стати висококласними фахівцями. Здобути ж якісну, сучасну освіту вони зможуть у Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ. Саме тут можна опанувати затребувані на ринку праці професії за шістьма освітніми програмами.

Очільник БФКТБ НТУ вручив слухачам курсів сертифікати-рекомендації для вступу в коледж у 2021 році. Також вони отримають своєрідний бонус – 30 додаткових балів до конкурсного під час вступної кампанії.

Варто зазначити, що курси поглибленого вивчення математики і української мови є ліцензованими (сертифікат № 001354) і розраховані на 100 годин математики та 50 годин української мови. По завершенні курсової підготовки слухачі здають іспити з української мови (диктант) та математики (письмові тести) за навчальною програмою 9 класу.

Викладачі – професіонали допомагають майбутнім абітурієнтам якісно підготуватися до вступу у заклади фахової передвищої освіти (коледжі й технікуми).

Слухачами курсів, які вже не один рік працюють на базі БФКТБ НТУ, стають не лише школярі з м.Бара й прилеглих населених пунктів. Приїздять у вихідні на заняття й діти з інших районів Вінниччини та Хмельниччини.

До речі, є досить показовим те, що 6 лютого, після випуску другої групи слухачів підготовчих курсів, стартувало навчання третьої групи.


Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».