fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Щедро ділимося педагогічним досвідом та напрацюваннями
12.02.2021

За ініціативи керівництва Національного транспортного університету, на базі Барського фахового коледжу транспорту та будівництва, як відокремленого структурного підрозділу, проходять частину практики в дистанційному режимі здобувачі освіти ІVкурсу університету, які навчаються за освітньою програмою 015.38 «Професійна освіта» (транспорт).

Так, 12 лютого на відкриті заняття провідних викладачів БФКТБ НТУ завітали онлайн студенти-практиканти Національного транспортного університету разом зі своїми наставниками кафедри «Філософії та педагогіки»: доктором педагогічних наук, професоркою Ганною Романовою, к.п.н., доцентами Халідою Бахтіяровою, Мариною Клименко та асистенткою кафедри, аспіранткою Інституту освіти Інною Серединою. Окрім них на цьому заході в дистанційному форматібули присутні науковці: к.т.н., доценти Юлія Туриця та Анатолій Савчук (кафедра «Виробництва, ремонту та матеріалознавства»); к.т.н., доценти Олег Марков та Олександр Бугайчук (кафедра «Технічної експлуатації автомобілів та автосервісу».

Директор Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, викладач вищої категорії, викладач-методист Йосип Кібітлевський ознайомив майбутніх педагогів з методикою проведення лекції із застосуванням елементів діалогу та візуалізації на занятті з електрообладнання автомобілів. Тема: «Контрольно-вимірювальні прилади. Прилади для вимірювання температури і тиску».

Інший тип заняття – практичне – з теми «Бізнес-планування на підприємстві» провів, використовуючи методики ділової гри та «мозкового штурму», голова випускової циклової комісії, викладач вищої категорії Костянтин Іванишен.

Такий формат вивчення передового педагогічного досвіду дає можливість студентам побачити, як від майстерності викладача залежить рівень творчого застосування на практиці тієї чи іншої методики, наскільки підвищується ефективність освітнього процесу завдяки використанню новітньої матеріально-технічної бази.

Викладачі БФКТБ НТУ мають за честь поділитися своїми вагомими напрацюваннями з майбутніми педагогами, колегами з університету, ознайомити їх з інноваційними методиками проведення різних типів занять, можливостями використання інтерактивних засобів навчання.

Відкриті заняття – це процес взаємозбагачення творчими надбаннями, що спонукає до нових креативних ідей. Тож продовження буде. Викладачі Барського фахового коледжу транспорту та будівництва проведуть ще низку відкритих занять, які, безумовно, будуть справжніми майстер-класами професіоналів.


Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».