fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Успішний дебют
16.02.2021

Кожне відкрите заняття, проведене викладачами Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, - це яскрава презентація професійної майстерності, креативних ідей та творчих інновацій.

Підтвердженням цьому стало відкрите заняття викладачки-початківця Ірини Паль з дисципліни «Технічна експертиза дорожньо-транспортних пригод», яке вона провела 11 лютого в групі 4ОР-4.

З метою мотивації навчальної діяльності студентів та якнайповнішого засвоєння ними знань на тему «Дослідження зіткнення транспортних засобів» Ірина Анатоліївна підготувала цікаву відеопрезентацію, розробила опорні схеми і таблиці.

Під час заняття, яке вона провела у форма лекції з елементами діалогу і візуалізації, було використано міжпредметну інтеграцію, моделювання ситуацій ДТП та інші результативні методики, що дозволило досягнути поставленої мети.

Аналізуючи перше відкрите заняття своєї молодої колеги, викладачі коледжу зазначили, що її професійний дебют пройшов успішно й побажали і надалі працювати творчо та натхненно, долаючи нові вершини педагогічної майстерності.

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».