fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Допомагаємо колегам у впровадженні системи електронного навчання ELECTUDE
19.02.2021

Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ – заклад, який активно впроваджує у навчальний процес інноваційні технології. Прикладом може слугувати використання при вивченні дисциплін автотранспортного спрямування системи електронного навчання ELECTUDE.

Крім того, на базі БФКТБ НТУ функціонує незалежний структурний підрозділ «TechTe@ch», який є офіційним реселером ELECTUDE в Україні та надає послуги професійних дистанційних курсів автотранспортного спрямування.

Тож досвід у використанні системи віддаленого інтерактивного технічного навчання, перевірки знань та онлайн-тестування ELECTUDE вже чималий і викладач спецдисциплін, представник «TechTe@ch» Олександр Вольтріх щедро ділиться ним з колегами.

Так, він виступив у ролі онлайн-консультанта під час демонстраційного заняття на платформі ELECTUDE, яке проводили голова циклової комісії «Обслуговування та ремонт транспортних засобів» Андрій Шеремет і його колеги з відокремленого структурного підрозділу «Автотранспортний фаховий коледж Криворізького національного університету».

Також переглядали дистанційно заняття представники Львівського автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка»: завідувач автомобільного відділення Андрій Бешлей та його колеги.

Був присутнім онлайн і директор Міжнародного інжинірингового центру підтримки і розвитку транспортних технологій SENSYS Андрій Бракоренко.

Потрібно зазначити, що демонстраційні заняття дозволяють наочно апробувати вивчення дисциплін за допомогою LCMS, ознайомитися з навчальним змістом у системі, самостійно оцінити якість, зручність модулів, цінність для навчання.

Зокрема вищезгадане заняття складалося зі вступної частини "Основні закони" (розглядалися теми «Закон Ома» та «Перше правило Кірхгофа») та основної -"Робота з інструментом" (омметр, вольтметр, амперметр, автоматичний вибір діапазону вимірювання мультиметра, діагностична система). І насамкінець - закріплення вивченого "Тренажер симулятор".

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».