fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Заклад якісної освіти з гарантованим працевлаштуванням
22.02.2021

Таким був головний меседж Дня відкритих дверей у Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ, який відбувся 20 лютого.

Звертаючись до майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків, які завітали до навчального закладу, директор БФКТБ НТУ Йосип Кібітлевський наголосив на важливості отримання молоддю сучасних фахових знань та вмінь. Адже це підвищує її конкурентоздатність на ринку праці. Якщо ж випускник школи вирішує продовжити навчання саме в Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ, то він здобуває не просто якісну освіту, а затребувану роботодавцями професію. На сьогодні БФКТБ НТУ має тісні партнерські зв’язки з багатьма провідними компаніями, підприємствами, котрі із задоволенням беруть на роботу студентів коледжу по закінченні навчання.

Очільник закладу Йосип Кібітлевський докладно розповів про переваги кожної з професій, які можна опанувати в коледжі за 6 освітніми програмами:

1. «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

Кваліфікація – технік-механік.

2. «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання».

Кваліфікація – технік-механік.

3. «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів».

Кваліфікація – технік-будівельник.

4. «Організація перевезень і управління на автотранспорті».

Кваліфікація – менеджер автомобільних перевезень.

5. «Організація та регулювання дорожнього руху».

Кваліфікація – інженер з безпеки руху.

6. «Землевпорядкування».

Кваліфікація – землевпорядник.

Щодо умов навчання, то батьки разом з дітьми могли під час ознайомчої екскурсії коледжем переконатися, що матеріально-технічна база БФКТБ НТУ є досить потужною та сучасною. Навчальні кабінети, лабораторії, майстерні, спортивна і тренажерні зали, студентська СТО, де можна було побачити цікаві майстер-класи, читальна зала – все це приємно вражало. Як і гуртожиток, у який також запросили всіх охочих подивитися на умови проживання студентів.
Головною ж подією Дня відкритих дверей став, безумовно, конкурс «Твій шанс», під час якого понад 60 майбутніх абітурієнтів з Вінницької, Хмельницької і Чернівецької областей повинні були показати свої знання з української мови та математики. Приємно, що всі діти справилися із запропонованими завданнями. В нагороду вони отримали з рук директора БФКТБ НТУ сертифікати-рекомендації для вступу в коледж.

Як засвідчили відгуки батьків і дітей, такий формат презентації Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ їм дуже сподобався.

Хто ж не зміг з певних причин завітати до нас, але обов’язково хоче це зробити, повідомляємо, що в наступному місяці також будуть Дні відкритих дверей – 13 і 27 березня. Чекаємо на вас!


Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».