fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Цікаво, змістовно, творчо
26.02.2021

Так можна сказати про заходи, проведені у рамках Тижня циклової комісії спеціальних дисциплін спеціальності № 133 «Галузеве машинобудування» освітньо-професійної програми «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання».

Розпочалися вони з понеділка, 22 лютого, з тематичної дискусії на тему: «Світова мережа - нові можливості для підприємництва у XXI ст.». Цей виховний захід провела зі студентами груп 2ДМ-97, 98 викладачка Неля Іваненко.

Тематична дискусія, що відбулася у читальній залі коледжу, зацікавила другокурсників. Так, XXI ст. дійсно внесло багато змін у наше життя. Для багатьох постало питання: це час кризи чи нових можливостей? Бурхливий розвиток IT- технологій і цифрової економіки сприяв розвитку якісно нових змін у всіх сферах діяльності. Та найшвидше на всі зміни в суспільстві завжди реагують підприємці. Про це і дискутували, ділилися своїми знаннями, думками і досвідом студенти. Кожен з них почерпнув щось корисне для себе.

А студенти випускних груп ДМ-93, 94 завітали наступного дня зі своїми наставниками Вадимом Войтенком та Олександром Прохоровим до читальної зали, щоб продемонструвати знання з технічних дисциплін і будови сучасних дорожньо-будівельних та землерийних машин, а також позмагатися у вмінні користуватися ними. Все ж таки вони: «Без 5-ти хвилин – механіки».

Цей вислів і був узятий за тему зазначеного навчально-виховного заходу, під час якого, зокрема, йшлося про те, що сучасний, якісно підготовлений технік - механік просто зобов’язаний знати будову вузлів та агрегатів машин сучасних фірм виробників техніки, таких як Caterpillar, JCB, Komatsu, Terex, John Deere, Liebherr та інші. Випускники повинні розуміти принцип їх дії, вміти експлуатувати, проводити дозволене виробником діагностування, технічне обслуговування та ремонт. Майбутні дорожні механіки мають широкі можливості здобувати сучасні знання на якісному рівні, опановувати практичні вміння та навички завдяки потужній матеріально-технічній базі нашого коледжу. І під час змагань четвертокурсники це сповна довели журі у складі завідувача автомобільно-механічного відділення БФКТБ НТУ Віталія Щербатюка, завідувачки навчально-виробничими практиками Ольги Оржехівської, голови циклової комісії спеціальних дисциплін спеціальності № 133 «Галузеве машинобудування» Романа Рязанцева.

Неординарно і цікаво був проведений тренінг – нарада керівників ДП із нормоконтролером та студентами груп 4ДМ-93, 94. Відповідальні за організацію заходу – Рязанцев Р.Ю., Щербатюк В.Б., Войтенко В.М., Прохоров О.В. Іваненко Н.А. Вольтріх О.В., Ковальчук А.В.

Яскравою демонстрацією інноваційних освітніх технологій можна назвати відкрите заняття на тему «Обладнання для приготування асфальтобетонних сумішей», яке провів 25 лютого у групі 3ДМ-95 завідувач автомобільно-механічним відділенням БФКТБ НТУ, кандидат технічних наук Віталій Щербатюк. Методи і прийоми, що були застосовані викладачем, поповнять скарбничку передового досвіду педагогічного колективу Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ.


Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».