fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Конкурс для юних автомеханіків «Young Car Mechanic» - готуємося до нової перемоги!
5.03.2021

Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ вчергове бере участь у міжнародному конкурсі для юних автомеханіків «Young Car Mechanic», організованому компанією InterCars - провідним дистриб’ютором запчастин для автомобілів та обладнання для СТО. Партнерами конкурсу є відомі виробники та постачальники запасних частин, серед яких BOSCH, ZF, SCHAEFFLER, febi, MANNFILTER, WIX, Delphi, Elring, Valeo та інші.

У цьогорічному конкурсі на всеукраїнському рівні змагатимуться майбутні автомеханіки з 14 закладів фахової передвищої освіти. Перших два етапи (7 і 21 квітня) - проходження онлайн тестування. Третій етап (26-27 травня) - національний фінал у вигляді виконання технічних завдань (м.Київ), переможці якого отримають грошові премії і можливість взяти участь у міжнародному фіналі «YoungCarsMechanic», що відбудеться в липні у Польщі (м.Варшава).

У БФКТБ НТУ спробувати свої сили в конкурсі вирішили студенти-четвертокурсники Валентин Лисак, Назарій Вачевський, Артем Малишев, Роман Очеретний, Богдан Длужинський, Іван Дмитрук, Максим Бородкін, Іван Гуцол, Олександр Судеба, Олександр Федоришин, Микола Шкрябій, Сергій Собко, Максим Носулько. Усі вони навчаються за освітньою програмою «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» (групи 4АМ-105 і 4АМ-106). До змагань готуються під керівництвом викладача Олександра Вольтріха.

Директор Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосип Кібітлевський переконаний, що участь наших студентів у такому представницькому конкурсі увінчається гарними результатами.

- Кожні змагання професійної спрямованості – це своєрідна презентація міцності знань та фахових навичок студентів, а також педагогічної майстерності їхніх викладачів, рівня навчального закладу щодо підготовки висококласних спеціалістів, затребуваних на ринку праці, - зазначає Йосип Едуардович.

Підтвердженням тому, що у БФКТБ НТУ молодь опановує сучасні і якісні знання, набуває високих професійних умінь, стала перемога студента Ростислава Андрущенка в національному фіналі «YoungCarsMechanic» - 2019. Здобувши І місце, він був нагороджений сертифікатом на 17000 грн. Сертифікат на 35 000 грн. отримав і Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ. Це дало можливість придбати для використання в навчальному процесі суперприлади та інструменти, якими торгує фірма «InterCarsUkraine».

Отож, чекаємо від студентів БФКТБ НТУ нових перемог!