fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​«Єднаймо душі словом Кобзаря!»
9.03.2021

Під таким гаслом сьогодні, у 207-му річницю від дня народження Тараса Шевченка, стартував літературний онлайн-марафон, присвячений пам’яті Великого Кобзаря. Організатор заходу - Науково-методичний центр вищої та передвищої фахової освіти.

Планується, що протягом двох днів – 9 і 10 березня – в онлайн-марафоні візьмуть участь близько 600 студентів та понад 50 викладачів, співробітників закладів фахової передвищої освіти з міста Києва та 24 областей України.

Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ також долучився до вшанування духовного пророка української нації.

Директор навчального закладу Йосип Кібітлевський презентував літературно-мистецьку композицію зверненням до українців.

Студенти коледжу Лілія Довбняк, Василь Сухан, Олександр Пестонюк, Віолетта Гусак під керівництвом викладачів Галини Грисюк та Ірини Олійник декламували твори Великого Кобзаря, виконували музичні номери. Так, балада «Тополя» стала канвою для романтичного переспіву поезій, обрамленою кавером однойменної пісні.

Сучасна інтерпретація студентами БФКТБ НТУ творів з поетичної спадщини Тараса Шевченка отримала схвальні відгуки від шанувальників творчості славетного сина України, які брали участь в літературному онлайн-марафоні.