fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
БФКТБ НТУ - заклад, який вражає своєю унікальністю!
12.03.2021

Таким побачили Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ учасники представницького зібрання – виїзного засідання громадської організації «Вінницький Бізнес Клуб», яке відбулося 11 березня в читальній залі навчального закладу. І це була висока оцінка досягнень колективу Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, який очолює уже понад два десятиліття талановитий, мудрий керівник, подвижник освітянської ниви Йосип Кібітлевський,

Очільники області, Барської громади та представники громадської організації «Вінницький Бізнес Клуб», оглянувши навчальні кабінети, виставкові експозиції технічної творчості студентів, актову, спортивну, тренажерні зали, побувавши на студентській СТО, були надзвичайно вражені рівнем організації навчально-виховного процесу та матеріально-технічною базою коледжу.

Як зазначив голова Вінницької обласної Ради В'ячеслав Соколовий, забезпечення БФКТБ НТУ сучасним обладнанням дає змогу студентам отримати не лише якісні знання, а й міцні практичні навички. А наявність такої потужної бази свідчить, що бізнес зацікавлений у випускниках коледжу та інвестує у їхню фахову освіту.

Безумовно, що про такий сучасний заклад, який готує затребуваних на ринку праці фахівців, роботодавці повинні знати якнайбільше. Налагодивши співпрацю з коледжем, вони, образно кажучи, інвестуватимуть у розвиток свого кадрового потенціалу. На цьому акцентував увагу учасників зібрання директор Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосип Кібітлевський під час свого виступу.

Так, тісні взаємовигідні партнерські зв’язки має БФКТБ НТУ з такими потужними роботодавцями та сучасними базами практик як «Автомагістраль-Південь» м.Одеса, «Шляхове будівництво «Альтком» м.Київ, «Енергетично-дорожнє будівництво» м.Новодністровськ, «Прогрес» м.Запоріжжя, Автоцентр «Віннер-Автомотів» м.Київ, «Цеппелін Україна» м.Київ тощо. А ось підприємств та компаній Вінниччини в списку партнерів-виробничників коледжу представлено мало.

Змінити цю ситуацію на краще допоможе Меморандум про співпрацю між Барською міською територіальною громадою, громадською організацією «Вінницький Бізнес Клуб» та відокремленим структурним підрозділом «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ», який урочисто підписали по завершенні засідання Барський міський голова Володимир Саволюк, Президент ГО «Вінницький Бізнес Клуб» В'ячеслав Калініченко та директор Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосип Кібітлевський.

У документі, зокрема, йдеться про взаємовигідне партнерство сторін з метою забезпечення Вінницького регіону висококваліфікованими кадрами та залучення до їх підготовки бізнес-спільноти регіону.

Також у Меморандумі прописано про спільну участь сторін у реалізації Стратегії розвитку Барської міської територіальної громади, інвестиційних та інноваційних проєктів на території Вінницької області.

Під час виїзного засідання ГО «Вінницький Бізнес Клуб» відбулася презентація та обговорення проєкту «Інвестиційний Бар». Як наголосив Валерій Коровій - виконавчий директор зазначеної організації, що об'єднала бізнес-еліту, керівників провідних підприємств Вінниччини, Барська громада має всі передумови для успішного розвитку. Одним із перших кроків у цьому напрямку повинно стати створення індустріального парку.


Світлини можна переглянути на сторінці коледжу у соціальній мережі Фейсбук